Carolin Arnold

Ciara Tantsukooli juhataja & koreograaf, artist

carolin@tantsukoolciara.ee

CAROLIN ARNOLD

Juhendatavad grupid:

  • IV astme eliitrühm; showgrupp

Carolin on Ciara Tantsukooli looja ja treener. Carolini iseloomustab positiivne ellusuhtumine, kirg oma tegemiste vastu, sihikindlus ja tahtejõud. Koordineerides filiaale ning ka Ciara agentuuri tegevust, on ta ka ise tantsuridades aktiivne. 

Carolin alustas varakult oma esimeste tantsutundidega Kuressaares. Sealt edasi juba põhjalikumalt hip-hop, jazz, kaasaegne tants, ladina-tantsud, show. Hetkel on põhilisteks stiilideks girlie hip-hop, showtants ning kõikse lemmikumad - lüüriline jazz ja contemporary.

Carolin on oma oskuseid omandanud mitmete Eesti ja ka rahvusvaheliste koreograafide käe all. Ette on näidata mitmeid erinevaid saavutusi koreograafina, tantsijana, lisaks soolotantsijana Kuldne Karikas 2015 showtants soolo täiskasvanute kategoorias I koht, 2016a.ja 2017a. III koht.

Kõige olulisemaks peab ta aga järjepidevat iseseisvat tööd väljaspool treeninguid, sest just iseseisev harjutamine ja pühendumine on tegurid, mis teevad tantsuharrastajast tantsija. Treeningutel segatakse tantsija loovus ette antud koreograafia või tehnikaga. 

Carolin on koostööd teinud mitmete Eesti produtsentidega, filmijate fotograafidega ja artistidega, viimasteks Artjom Savitski, Kanal2, The Sculptures, Triin Niitoja & John4, Rasmus Rändvee, Kristjan Kasearu, Cool D. Samuti on ta esinenenud paljudel Eesti üritustel. 2017a. ka Tallinki kruiisilaeval.
2010. aastast alates on Carolin töötanud juhendaja-koreograafina.
2013. aastal asutas ta tantsukooli Ciara.
2016. alates on avatud ka Ciara Tallinna ja Kuressaare filiaalid.

Ta on läbi viinud mitmeid motivatsiooni- ja juhtimisalaseid koolitusi, ka Euroopa Noortenädala raames külastustesarjas "Inspireeri mind!" (euroopa.noored.ee/uudised/euroopanoortenadal/noor-tantsukooli-juht-tanab-neid-kes-temasse-ei-uskunud/), koolitanud Tartu Noorte Reformiklubi noori ning jaganud mitmel pool "oma lugu". Lisaks on Carolin 2015a. Tartumaa Aasta Noore nomiment.

"Mind panevad liigutama inimesed mu ümber, kes kas usuvad, et miski on võimatu & tahavad ise selles võimatus kaasa lüüa. Usaldus ja initsiatiiv hoiavad leeki ning võimalus ümbritsev särama lüüa annab hoo. Luua ja olla osa tantsuperest, kuhu alati tahan tulla."


Christel Langell - Ciara Tantsukool

TREENER & juhendaja

CHRISTEL LANGELL

Juhendatavad grupid:

  • I aste (4-6a)
  • II aste vanem rühm E (10-12a)

Christel on tegelenud võimlemisega 3-aastasest saati, kokku 13 aastat. Võitnud sel alal mitmeid tiitleid, sealhulgas ka Eesti Meisti tiitli. Viimased neli aastat teinud intensiivselt show ja karaktertantsu ning samuti tegelenud ka balleti, võistlustantsu, jazzi, rahvatantsu, estraaditantsu, peotantsuga jne.

Christel on oma oskused omandanud mitmete Eesti koreograafide käe all. Rühmaga on võidetud mitmeid vabariiklike võistlusi, sh tuldud 3 korda Gymafestil laureaadiks ning üks kord juuniori/seeniori üldvõitjateks. Koolitantsu kohapealt on ette näidata 2013. ja 2014. aasta eripreemia ning 2014. aasta finaalipääs. Kuldne Karikas on olnud üks edukaimaid võistlusi ning koju on toodud 2013. aastal 3. koht showtantsu kategoorias ja 3. koht karaktertantsu kategoorias, 2014. aastal 3. koht karaktertantsu kategoorias ja 5-6. koht väga tugevas showtantsu kategoorias ning 2015. aastal 5.koht täiskasvanute karaktertantsu kategoorias.

2012. aastast alates on Christel töötanud treeneri ja juhendajana. Samuti on noortreener omandanud ka EEVL treeneri litsentsi. Lisaks treeneritööle õpib ta Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis tervisekaitse spetsialisti erialal ning tegeleb ise ka tantsimisega.

Christel on äärmiselt aktiivne ja väga kohusetundlik treener ning armastab oma tööd väga. Treenitavatesse lastesse ja noortesse suhtub võrdselt ning tuleb trenni alati hea tujuga. Tantsijate juures hindab töökust, pühendumist. Samuti peab väga oluliseks iseseisvat tööd väljaspool treeningut.

Lisaks tantsijate väljakoolitamisele tegeleb noortreener ka võimlejatega, treenides parimaid ilu-ja rühmvõimlejaid Eestis.

"We should consider every day lost on which we have not danced at least once." ― Friedrich Nietzsche


received_1465416683549455-1.jpeg

Koreograaf, tantsuõpetaja & artist

MATTHIEU QUINCY

Juhendatavad grupid:

  • IV astme Contemporary dance
  • Tantsutehnika (dance technique)

Matthieu Quincy was born in France and trained in Toulouse where he learned Ballet, Contemporary as well as Neo-classical, Russian folk character, Jazz and modern. He made his debut in London in 2013 as soloist with The New English Ballet Theater, which he still collaborate with to this day, working with choreographer from the Royal Ballet and the English National ballet and around the world such as Matthew Hart, Valentino Zuchetti, Jenna Lee, Daniella Cardim Fonteyene to name a few.

He then joined Vanemuine Theater, currently as soloist. Through his eclectic training he learned how to be a versatile dancer and teacher. He taught and choreographed from different schools in the UK, France and Estonia.

He his delighted to now be joining Ciara Tantsukool for new adventures. 

Jake Casey

Koreograaf, artist & tantsuõpetaja

Jake Casey

Jake Casey was born in Syracuse, New York, where he began his training with Kathleen Rathbun at the Syracuse City Ballet. He then moved to Philadelphia, Pennsylvania to train on scholarship at the Rock School for Dance Education. During his summers, he studied on scholarship with the Boston Ballet and at the Chautauqua Institution. In the 2013-2014 Season Casey danced as a corps de ballet member with Ballet Idaho, and as an Artist with Lauren Edson & Dancers. Under the artistic direction of Peter Anastos, he performed principal and soloist roles. In Summer of 2014, Jake joined the Cincinnati Ballet, where he danced as a corps de ballet member until Spring of 2017. With Cincinnati he has performed in ballets by: Ohad Naharin, Annabelle Lopez-Ochoa, Val Caniparoli, Viktor Plotnikov, Victoria Morgan, Septime Webre, Trey McIntyre, Edwaard Liang, Jennifer Archibald, Adam Houghland, and many others.

In Summer of 2015, Casey danced at the National Choreographer’s Initiative in Irvine, CA. Choreographically, Jake has been commissioned by several companies to create new works. He has been commissioned by Cincinnati Ballet three times, Metamorphosis Dance Company (Trinidad), Pulse Dance Company( Alaska), and Stalder Dance (UK), to name a few. Most recently, his work placed second at the Reverbdance Festival in NYC.

Jake is also a member of the commercial dance world, where he is represented by DDO the Movement. Casey was a 2013 NYC Finalist for the Youth American Grand Prix. He also competed nationally as a Level 10 gymnast with USA Gymnastics, where he was an academic All-American. As a Guest Teacher and Artist, Jake has instructed and danced at institutions around the world.


Elis Niinberg

TREENER & juhendaja

ELIS NIINBERG

Juhendatavad grupid: 

  • IV aste E (16+)

"Minu tantsija karjäär sai alguse 4-aastasena iluvõimlemisega. Tänu võimlemisele olen saanud hea tehnikapõhja ning esinemisjulguse. Osalesin võistlustel nii Eestis kui ka välismaal ning saavutasin ka medalikohti. Samuti on mul 8-aastane võistlustantsu kogemus. Sel ajal sain treenida väga mitmete mainekate treenerite all nii Eestist kui välismaalt. Eesti võistlustel olen saanud palju poodiumikohti, ka välismaal, nt Taanis saavutasime 1. ja 2.koha. Võistlustants õpetas mulle koostööd ja andis hea põhja edasiseks tantsija karjääriks.

Viimased 7 aastat olen tegelenud väga paljude erinevate tantsustiilidega (contemporary, spicy hip hop, jazz, street hip hop jne). Free Flow stuudios valiti mind ka contemporary'i ja hip hop'i esindusgruppi. Tantsustuudio kaudu oli mul võimalus proovida väga erinevaid tantsustiile (house, girlie hip hop jne), osaleda väga põnevatel esinemistel, näiteks Eesti Muusikaauhinnad, Tähed jääl, Erki moeshow, Eesti Gaasi galaõhtu jne, ning teha koostööd mitmete tuntud persoonidega, näiteks Kerli Kõiv, Triin Niitoja ja John4, Getter Jaani jne. Siit sai alguse ka minu tutvus Getter Jaaniga, kelle tantsutüdruk ma 2 aastat olin. Samuti olen esinenud paljudel Eesti klubiüritustel. Tantsustuudioga on koju toodud Koolitantsult 2011.aastal laureaat, Kuldsel Karikal mitmel aastal erinevates kategooriates poodiumikohti, 2014.aastal saavutasin Jazz kategooria soolos 3.koha. 2014. ja 2015.aastal saavutasime Soomes Contemporary'i kategoorias 1.koha. Leedus on ka mitmeid kordi käidud ja saadud poodiumikohti. 

Treenerina olen ametis olnud kolmes kohas. Iluvõimlemisklubis õpetasin iluvõimlemist, contemporary’i ja showtantsu. Diva tantsustuudios andsid show hip hopi tundi, käisin nendega kaks korda suvelaagris ning nende esindusgrupi NKFC üks esinemiskava on minu tehtud. Free Flows olin treener 2 aastat, esimene aasta võistlustel ei käinud, aga teine aasta saavutasid minu õpilased Leedus 3. koha. Lisaks olen kunagine Keila Linna Sporditäht.

Tantsu puhul hindan emotsiooni ja sisse elamist. Tants on võimalus elada ennast välja ning luua üheskoos midagi kaunist."

,,The best preparation is for tomorrow is doing your best today.’’ – H. Jackson Brown, Jr.

 


Kadri Talmeister - Ciara Tantsukool

Juhiabi

kadritalmeister@gmail.com

Kadri Talmeister

"Olen Kadri Talmeister, tantsija. Mind iseloomustab rõõmsameelsus ja sihikindel töövõime ning motiveeritus. Mulle meeldib inimestega suhelda ja tutvuda uute inimestega.

Ciarasse tulin 7-aastat tagasi ja sellest ajast olen järjepidavalt tegelenud tantsimisega. Peale tantsimise, tahaksin ka enda poolt Ciara jaoks midagi ära teha. Annan endast parima, et viia oma plaanid ellu ja teha midagi suurt ära. Olen valmis katsetama ka uusi ja huvitavaid asju. Mõned plaanid on mul juba mõtetes, millega sooviksin alustada sügisest. Kuid selle kõige kõrvalt ei jäta ma tantsimist. Tantsimine leiab aset minu igapäeva elus.

Kui küsida minult, miks just Ciara, siis tuleb mul esimesena mõttesse mitmekülgsus. Mulle ei meeldi rutiin ja mulle meeldib kogeda uusi ja huvitavaid asju ja olen avastanud, et Ciara Tantsukoolis on see võimalik."


Merit Leiman

Tantsija, abitreener

Merit Leiman