Lastetantsu juhendaja & treener

Juhendatavad grupid: I aste 1. ja 2. grupp

marju001@hotmail.com

Marju Võrno

Minu tantsija teekond sai alguse viiendal eluaastal, mil alustasin võimlemisega ning neli aastat hiljem liitusin tantsukooliga Semiir, kus veetsin järgmised üheksa aastat. See oli aeg, mil sai osaletud mitmetel erinevatel võistlustel nii Eestis kui välismaal, samuti proovitud mitmeid erinevaid tantsustiile nagu showtants, estraad, hip-hop, klassika, house jne. Viimased kuus aastat on eluteed mind tantsimisest veidike eemal hoidnud, kuid seevastu tegelenud rohkem aeroobika ja jõutreeningutega. Alates 2015. aasta suvest olen aktiivselt tegelenud treenerina Kuressaare FitLifes. Mul on tohutult hea meel, et olen pärast väikest pausi tantsimise taas avastanud ning saan oma õnne jagada elurõõmust pakatavate mudilastega. Lisaks pikkadele tantsija aastatele oman bakalaureuse kraadi (hetkel magistrikraad omandamisel) alushariduse pedagoogika valdkonnas ehk teisisõnu olen eelkooliealiste lastega täitsa sina peal.

Minu suureks eesmärgiks on, et lastel oleks soov ja tahtmine liikuda-tantsida ning seda nautida ja sellest tohutult rõõmu tunda, sest pisik, mis saab alguse lapsepõlvest, kasvab ajaga ühe suuremaks ja tugevamaks.


Nikolai Räbin

Treener, juhendaja & koreograaf

Juhendatavad grupid: II aste ja III-IV astme koondrühm

Nikolai Räbin

Nikolai on Ida-Virumaalt pärit ja seal ka üles kasvanud. Esimesed kogemused tantsimisega olid laste kollektiivides. Gümnaasiumi perioodil õppis Nikolai Tallinnas stuudio DanceWorks koosseisus. Tantsuõpetaja-koreograafina on teadmised ja head oskused kogutud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal. Nikolai on töötanud Saaremaal tantsu- ja liikumisõpetajana 4 aastat, peamiselt Kuressaare Gümnaasiumis ja spordiklubis FitLife.