LAURA OLESK

Tantsuõpetaja

lauraa.olesk@gmail.com

IMG_7113.jpg

Tantsuõpetaja Laura on juhendanud mudilasi 5 aastat ning tunneb-oskab suurepäraselt lastega suhestuda. 

Laura on ilmselt tuntud juba paljude mudilaste seas Saaremaal. Ta on tegutsenud Saaremaal juba nüüdseks üle kolme aasta. Treeninguid on ta läbi viinud üle Saaremaa lasteaedades ning ka koolides ning teeb seda ka endiselt. Laura on rõõmsa ning silmapaistva ellusuhtumisega aktiivne tantsuõpetaja, kelle elukutseks ongi just lastele tantsutreeningute läbiviimine. Lapsed õpivad Laura käe all lastetantsu, ka elemente showtantsust ja urban stiilidest, olulisel kohal on ka akrobaatika ja tantsutehnika.

Treeningutes pingutab ta maksimaalselt, et laps lahkuks igast treeningust targema ja rõõmsana!
Tema moto: kes tahab, see jaksab ja suudab! 


ROOSMARII SARAPUU

Tantsuõpetaja

roosmarii.sarapuu@gmail.com

Roosmarii.jpg

"Olen pisikesest peale nii tantsinud kui võimelnud. Alustasin 3-aastaselt tantsukoolis Inspira, kust nakatusin tantsupisikuga. Kooli minnes liitusin võimlemisklubiga Gymnastica. Põhikooli keskel tegelesin paar aastat kõiksugu spordialadega- võrkpallist kergejõustikuni, kuni astusin rahvatantsurühma Öieti. Peale tantsimise ja liikumise armastan väga muusikat, lapsi ja loodust. Hetkel õpin Saaremaa Ühisgümnaasiumi loodussuunaga klassis ning Kuressaare Muusikakoolis õpin plokkflööti ning mängin klaverit, orelit ja torupilli.

Arvan, et on väga oluline, et lapsed juba pisikeset peast liiguksid. Tantsimine annab hea kehatunnetuse, kordinatsiooni, liikumispisiku ja kehahoiaku kogu eluks. Tahan pakkuda lastele rõõmu ja soovi liikuda!"

Telefon: 56648678
E-mail: roosmarii.sarapuu@gmail.com