CAROLIN ARNOLD

Tantsukooli direktor & koreograaf

carolin@tantsukoolciara.ee

813B8F00-E089-457D-B2BF-713B8BEB931A.jpg

Carolin on Ciara Tantsukooli asutaja ja tantsuõpetaja. Carolini iseloomustab positiivne ellusuhtumine, kirg oma tegemiste vastu, sihikindlus ja tahtejõud. Koordineerides filiaale ning ka Ciara agentuuri tegevust, on ta ka ise tantsuridades aktiivne. 

Carolin alustas varakult oma esimeste tantsutundidega Kuressaares. Sealt edasi juba põhjalikumalt hip-hop, jazz, kaasaegne tants, ladina-tantsud, show. Hetkel on põhilisteks stiilideks girlie hip-hop, showtants, jazz ning lüüriline jazz, contemporary.

Carolin on oma oskuseid omandanud mitmete Eesti ja ka rahvusvaheliste koreograafide käe all. Soolotantsijana Kuldne Karikas 2015 showtants soolo täiskasvanute kategoorias I koht, 2016a.ja 2017a. III koht.

Carolin on koostööd teinud mitmete Eesti produtsentidega, filmijate fotograafidega ja artistidega, viimasteks Artjom Savitski, Kanal2, The Sculptures, Triin Niitoja & John4, Rasmus Rändvee, Kristjan Kasearu, Cool D. Samuti on ta esinenenud paljudel Eesti üritustel. 2017. aastast alates ka Tallinki kruiisilaeval.
2010. aastast alates on Carolin töötanud juhendaja-koreograafina.
2013. aastal asutas ta Tantsukooli Ciara.

Ta on läbi viinud mitmeid motivatsiooni- ja juhtimisalaseid koolitusi, ka Euroopa Noortenädala raames külastustesarjas "Inspireeri mind!", koolitanud Tartu Noorte Reformiklubi noori ning jaganud mitmel pool "oma lugu". Lisaks on Carolin 2015a. Tartumaa Aasta Noore nomiment.

"Mind panevad liigutama inimesed mu ümber, kes kas usuvad, et miski on võimatu & tahavad ise selles võimatus kaasa lüüa. Usaldus ja initsiatiiv hoiavad leeki ning võimalus ümbritsev särama lüüa annab hoo. Luua ja olla osa tantsuperest, kuhu alati tahan tulla."


INGE ARNOLD

Eelõppe osakonna juhataja; laste jooga treener ja väikelaste juhendaja

ingearnold2@gmail.com

DSC07905.jpg

Inge on lõpetanud 1991. aastal Tartu Õpetajate Seminari. Ta on end pidevalt täiendanud Tartu Ülikoolis ja Tallinna Ülikoolis. Töökogemust pedagoogilisel alal on 27 aastat, lisaks töötanud lasteaia muusika-, rütmikaõpetajana. Pikaajaline kogemus on Ingel ka kehalise kasvatuse õpetajana, niisamuti ka eripedagoogina. Hetkel töötab ta klassiõpetajana Tartu Erakoolis.

Inge on läbinud Shivanda jooga intensiivkursuse Tartu Joogakeskuses. Lisaks on Inge end täiendanud mitmetel kursustel:

  • TLÜ “Liikumistrenni või treeningu rikastamine laste jooga meetodeid kasutades

  • TLÜ Väikelaste treeningud “Väikelaste võimlemine”

  • TLÜ“Mängulised suvelaagrid” / kuidas kasutada mänge, et et muuta trenne huvitavamaks, variatiivsemaks ja samas õpetlikuks

  • Viljandi Kultuuriakadeemia täiendusõppeprogramm “Tantsuline liikumine liikumisõpetuse ainekavas (I-III kooliaste)”

  • Tallinna Ülikool “Padi palub tantsule- eelkooliealiste laste ja algklasside õpilaste liikumistunni mänguline harjutusvara"

Ciara Tantsukoolis korraldab Inge laste suvelaagreid ja tantsulisi sünnipäevi.

Inge on motiveeritud, loominguline ja julge erinevaid väljakutseid vastu võtma. Ta on hooliv, empaatiline ja intuitiivne. Saavutab mängleva kergusega lastega kontakti, seda tänu oma rikkalikule kogemustepagasile.

Lisaks aktiivsele aastaringsele tegevusele Ciaras on Inge tegev ka Ciara Suvekoolis ning oluline põhjus, miks lapsed just Ciara Suvekooli valivad :) 

--
LIITU laste jooga tundidega siit: www.tantsukoolciara.ee/liitu


LIISA POPOVA

Koreograaf, tantsuõpetaja

liisa.popova@gmail.com

Liisa Popova.jpeg

Liisa on tegelenud balletiga 4 aastast. Aastal 2013 lõpetas ta Vanemuise Tantsu- ja Balletikooli. Hetkel õpib Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal. 
Ta on täiendanud ennast:
London Dance Center jazz course(2013)    International ballet summer intensive( Estonia, 2017) 
Millenium Dance Complex ja Edge Performing Arts Center workshoppidel (USA,2017,2018)
Tantsijate juures hindab kõige rohkem töökust ja armastust tantsu vastu.

Peamised stiilid, mida õpetan on contemporary ja ballett. Lisaks tantsijatele õpetan klassikat ka iluvõimlejatele ja iluuisutajatele. 

Saavutused:

  • North European Championship 2016, artistic dance show solo 1. koht

  • TV show “Dance on TNT” top60 (Moscow 2016)


ELERI LAANEMETS

Koreograaf, tantsuõpetaja

eleri.laanemets@gmail.com

Eleri Laanemets

Eleri õpib hetkel TÜ Viljandi kultuuriakadeemia tantsukunsti viimasel kursusel.

"Tantsimine on mulle südamelähedane juba lasteaiast saati. Olen pikalt tegelenud võimlemisega ja pärast seda jäänud tantsimise juurde. Õppinud olen erinevaid tantsustiile, alates kaasaegsest lõpetades show, tänavatantsuga ning täiendan ennast pidevalt nii koolis kui erinevates töötubades. Alles hiljuti treenisin tantsijana Los Angeleses Millennium Dance Complexis ja Londonis Pineapple Dance Studios.

Tantsuõpetajana olen osalenud erinevates laagrites (ka Ciara Suvekoolis) ning juhendanud ka igapäevaselt tantsijaid vanuses 5-19.

Soovin, et kõik minu tundides osalevad tantsijad lahkuksid saalist rõõmsameelsete ning veelgi õpihimulisematena.”


VANESSA RAHNU

Tantsuõpetaja

vanessa.rahnu@gmail.com

nessa rahnu.jpg

"Nii palju kui ennast lapsena mäletan, olen kogu aeg tantsinud. Esimene suurem kogemus oli 5 aastat Ida Tantsukoolis, kus õppisin balletti. Samal ajal käisin 1.-7. klassini tantsu kallakuga klassis ja omasin algteadmised estraadi-, rahva- ja seltskonnatantsust. Käisin ühe aasta modern- ja rahvatantsus. Kuigi olin noor, sain naiste rahvatantsugruppi ja käisin nii Tallinna Tantsupeol kui ka Jõgeva Naiste Tantsupeol.

2017. aastal avastasin Ciara Tantsukooli, kus käisin IV E astmes, seal õppisin tantsutehnikat, show-ja moderntantsu. Olen tegelenud ka iluuisutamise, hip-hopi ja aeroobikaga. Enda saavutuseks pean Spotlight Challenge (2018) karakter jazzi soolo 3. kohta.

2018. aasta suvel olen andnud trenne Ciara Suvekoolis nii 6-9a, 7.-12a., 10-15-aastastele.

Olen läbinud koolitused:

  • Tallinna Ülikool "Laste trenn: millega arvestada ja kuidas nendega töötada?"

  • TLÜ "Lugu liigutuste taga"

  • Peagi alustab ka ETHL tantsuõpetajate mentorprogrammis