Tantsugrupid on jaotatud vastavalt vanusele ja tasemele.  

Iga tantsugrupp läbib aasta jooksul mitmeid erinevaid stiile, tantsutehnikaid. Vastavalt perioodile pühendutakse intensiivsemalt tehnikale, improvisatsioonile või koreograafiale. Kasvatame mitmekülgseid tantsijaid.

2018/2019 ÕPPEAASTAL TEGUTSEVAD RÜHMAD:

Eelõpe:

  • Lastetants 1 (mudilased): 3-4a.
  • Lastetants 2 (mudilased): 5-6a.

Põhiõpe:

  • I aste: 1.-3. klass - show, jazz, estraad
  • II aste: 4.-6. klass - show, jazz, estraad
  • III aste: 7.-9. klass - show, contemporary, hip-hop

Hooaeg algab 1. septembril ja lõppeb 31. mail.


Ciarakad_Pärnus_047_3610.jpg

Lastetants 1 ja 2 - 3-6-aastased

Juhendab: Marju Võrno

Stiilid: lastetants, võimlemine, tantsutehnika

Lastetants loob mudilasele tantsubaasi, arendab painduvust, rütmitunnetust, arusaama tantsumaailma toimimisest. Lõbusas mängulises võtmes loome distsipliini. Tunnis tegeleme tantsulise võimlemisega, loov-, jazz- ja showtantsuga. Võtame üheks prioriteediks täiustada kehamälu. Võimleme, mängime ja arendame koordinatsiooni. Teeme tutvust erinevate tantsustiilidega, et avada lapsele tantsukunsti maailm selle parimates külgedes. Treeningu ja koreograafiate omandamise käigus õpib noor tantsija lõbusal ja mängulisel moel oma keha tunnetama. Lapsel säilib rõõm treeningutest ja tantsukunstist. Loome ka tantse, millega käia esinemas ning võistlemas.

 
IMG_5209.JPG

I aste: 1.-3. klass

Stiilid: cheerleader, võimlemine, contemporary, show

Oluline rõhk on laste tantsubaasi arendamisel, treenimisel läbi lastetantsu, show, jazz'i ja kaasaegse tantsu tehnikal. Läbi treeningute toome lasteni ka esinemisjulguse ja -kogemusi lavalaudadelt. Arendame musikaalsust, tehnilisust, painduvust ja koreograafilisi oskuseid.
Eelnev tantsukogemus ei ole oluline. 

 
DSC07482.JPG

II aste: 4.-6. klass

Stiilid: show, urban contemporary, girlie hip-hop

Tundides on suur rõhk sellel, et tantsijad tunneksid end turvaliselt ning julgeksid küsida, enda arvamust avaldada ning ennast välja elada. Eelkõige süstida neisse enesekindlust, et katsetada piire ning jõuda punkti, kus nende suurimaks motivaatoriks pole mitte treener ega tahtmine kellestki parem olla, vaid iseenda progress.
Trennides ootame täielikku pühendumist ning tähelepanu. See aga ei tähenda, et õhkkond on akadeemilist laadi, vaid sõbralik, avatud ning vaba, treener on pigem üks grupiliige ning koostöös on näha vaeva võimalikuks mitmekülgseks arenguks.
Olulisel kohal on muusika tunnetamine, erinevate stiilide valdamine ning et tantsija tunneks toetust ja ta saabub sõbralikku õhkkonda. Siiski on suur osa ka vastastikkusel austusel, ilma milleta ei saa üks korralik kommuuun toimida..