Eelõpe, põhiõpe & professionaalõpe!
Pisematele ka Beebikool

Laste jooga, väikelaste võimlemine, showtants, jazz, contemporary, tantsutehnika, hobi- ja võistlusgrupid jpm


Tantsugrupid on jaotatud vastavalt vanusele ja tasemele 

Lisaks Showgrupp (esinemisrühm ja hobigrupp)

Iga tantsugrupp läbib aasta jooksul mitmeid erinevaid stiile, tantsutehnika tunde. Vastavalt perioodile pühendutakse intensiivsemalt tehnikale, improvisatsioonile või koreograafiale. Kasvatame mitmekülgseid tantsijaid.

2019/2020 tunniplaan on koostamisel

Beebikool

 • Beebide võimlemine: 2-12-kuud

 • Beebiootel emmede võimlemine (kogu rasedusperioodil)

Eelõpe:

 • Väikelaste tantsuline võimlemine: 1,5-3-aastased

 • Tantsuline liikumine ja laste jooga: 3-4a.

 • Lastetants & võimlemine: 5-6a

Põhiõpe:

 • I aste: 1.-3. klass

  • Laste jooga

  • Lastetants

 • II aste: 4.-6. klass

  • Algaste - show, jazz

  • Keskaste - show, jazz, estraad, contemporary

  • Võistlusgrupp - contemporary, jazz, show, tehnika

 • III aste: 7.-9. klass - show, jazz, contemporary

 • IV aste: 10.-12. klass - contemporary, girlie, jazz

Professionaalõpe:

Ciara Showgrupp: al 16a. tantsijad (show, jazz, estraad) - esinemised üle Eesti
* Võtame vastu nii mees- kui naistantsijaid

UUS! 2019/20 hooajal avame Showtrupi järelkasvu hobigrupi!

LISATUNNID:

 • Tantsutehnika (klassika, akrobaatika jm)

 • Improvisatsioon, teatraalsus

 • Soolotantsijate eratunnid

 

Eelõpe

Väikelaste võimlemine - 1,5-3a.

Juhendaja: Inge Arnold
Aeg: K kell 17:30-18:05
Õppeained: võimlemine, lastetants, rütmika

Tundides õpime lihtsamaid võimlemisharjutusi. Mängitakse rütmimänge ja pannakse kokku lihtsamaid tantsulisi liikumisi, et luua huvi liikumise vastu ja arendada julgust. Harjutusi õpitakse matkides, eeskuju järgi sooritades. Tund algab ja lõpeb mängulise rituaaliga, liisu-, rütmisalmidega. Tundides kasutatakse väikelastele sobivaid vahendeid (lindid, rätikud jm) ja kaasatud on ka lapsevanemad. Treeningutega võib liituda igal ajal.

 

Eelõpe: Tantsuline liikumine & Laste jooga - 3-4a.

Juhendaja: Inge Arnold
Aeg: T ja N kell 16:45-17:30
Stiilid: laste jooga, tantsuline liikumine

Laste jooga tunnid sobivad hästi nii lapsele põhitrenniks kui ka teistele trennidele vahelduseks. Joogatundides keskendume vaimsele heaolule, tasakaalule, õpime lõdvestusharjutusi ja erinevaid jooga asanaid ehk joogapoose. Laste jooga on lõbus ja mänguline. Joogapoosid on tuletatud loomadelt ja loodusest ning tunnid on lausa muinasjutulised!

Lastejooga tunni ülesehitus on mänguline ja kaasahaarav. Tundi alustatakse ühise vestlusringiga, kus laps saab  ennast avada. Järgnevad soojendusharjutused ja seejärel tunni põhiosas õpime jooga asendeid. Kui tunni põhiosa on läbi, siis järgneb meditatiivse muusikaga puhkus, meditatsioon, käime läbi lihtsamad mantrad.

 

EELÕPE: Lastetants 5-6a.

Juhendaja: Vanessa Rahnu
Aeg: T ja N kell 17:35-18:20
Õppeained/ stiilid: lastetants, võimlemine, loovtants

Lastetants loob mudilasele tantsubaasi, arendab painduvust, rütmitunnetust, arusaama tantsumaailma toimimisest. Lõbusas mängulises võtmes loome distsipliini. Tunnis tegeleme tantsulise võimlemisega, loov-, jazz- ja showtantsuga. Võtame üheks prioriteediks täiustada kehamälu. Võimleme, mängime ja arendame koordinatsiooni. Teeme tutvust erinevate tantsustiilidega, et avada lapsele tantsukunsti maailm selle parimates külgedes. Treeningu ja koreograafiate omandamise käigus õpib noor tantsija lõbusal ja mängulisel moel oma keha tunnetama. Lapsel säilib rõõm treeningutest ja tantsukunstist. Loome ka tantse, millega käia esinemas ning võistlemas.


Põhiõpe

I aste - 1-3. klass

Juhendaja: Vanessa Rahnu
Aeg: T kell 16:00-17:00 ja N kell 15:15-16:15
Stiilid: lastetants, võimlemine, jazz, show

Lastetants loob mudilasele tantsubaasi, arendab painduvust, rütmitunnetust, arusaama tantsumaailma toimimisest. Lõbusas mängulises võtmes loome distsipliini. Tunnis tegeleme tantsulise võimlemisega, loov-, jazz- ja showtantsuga. Võtame üheks prioriteediks täiustada kehamälu. Võimleme, mängime ja arendame koordinatsiooni. Teeme tutvust erinevate tantsustiilidega, et avada lapsele tantsukunsti maailm selle parimates külgedes. Treeningu ja koreograafiate omandamise käigus õpib noor tantsija lõbusal ja mängulisel moel oma keha tunnetama. Lapsel säilib rõõm treeningutest ja tantsukunstist. Loome ka tantse, millega käia esinemas ning võistlemas.

 

II aste -4.-6. klass / alg- ja kesktase

Juhendaja: Eleri Laanemets
Aeg: E kell 16:00-17:15 ja N kell 16:15-17:30
Stiilid: show, jazz, contemporary, lastetants, loovtants

Tantsuline rühm, kus hakatakse juba rohkem tegelema tehnikaga, õpitakse erinevaid hüppeid, tõsteid, akrobaatikat. Keskendutakse tantsuoskuse arendamisele ja selle viimistlemisele. Samuti pannakse juba rõhku emotsiooni edasiandmisele läbi tantsu. Põhiliseks tantsustiiliks on laste- ja showtants, contemporary ja jazz.

Lapsed käivad esinemas ning võtavad osa erinevatest võistlustest, nt Gymnafest, Koolitants ja Kuldne Karikas.

 

II aste -4.-6. klass / võistlusgrupp

Juhendaja: Liisa Popova
Aeg: E kell 16:15-17:30 ja L kell 12:00-13:45
Stiilid: jazz, contemporary, tantsutehnika

Tantsuline rühm, kus hakatakse juba rohkem tegelema tehnikaga, õpitakse erinevaid hüppeid, tõsteid, akrobaatikat. Keskendutakse tantsuoskuse arendamisele ja selle viimistlemisele. Samuti pannakse juba rõhku emotsiooni edasiandmisele läbi tantsu. Põhiliseks tantsustiiliks on contemporary- ja showtants, kuid kord nädalas on võimalik ennast proovile panna tehnilise treeningu tunnis.

Lapsed käivad esinemas ning võtavad osa erinevatest võistlustest, nt Koolitants, Kuldne Karikas, WADF, Kauni Rühiga Ellu ning vähemalt ühel rahvusvahelisel võistlusel. Suur osa on ka soolode, duode arendamisel.

 

III aste - 7.-9. klass

Stiilid: show, contemporary, jazz

Grupi treeningud koosnevad nii showtantsust, girlie hip-hopist kui ka jazz- ja kaasaegsest tantsust. Mitmekülgsed stiilid, improvisatsioon, jõu- ja võhmatreeningud, hea lavaline kogemus on garanteeritud. Pöörame tähelepanu ka emotsioonidele, väljendusrikkusele. Õpime tehnikat ning läbi selle loome kauneid koreograafiaid, esinemis- ja võistluskavu! Lisaks loovad tantsijad oma soolokavu, et tantsuoskus ei jääks vaid stuudioseinte vahele.
Tantsijalt ootame pühendumist, armastust tantsimise vastu ja kohusetundlikku treeningutest osavõtmist!

 

IV aste - 10.-12.klass /contemporary

Juhendaja: Eleri Laanemets
Aeg: E ja N kell 17:30-19:00
Stiilid: contemporary, jazz, klassika

Grupi treeningud koosnevad peamiselt contemporary'st, tehnilisest liikumistest, loovtantsust ja jazzist ning on suunatud hobitantsijatele.

Võtame osa esinemistest ja võistlustest. Tantsijalt ootame pühendumist, armastust tantsimise vastu ja kohusetundlikku osavõttu! Tunnid on vaheldusrikkad, improvisatsioonilised ja samas tehnilised. Tantsija saab ise luua ja katsetada oma piire ja luua soolokavu.

 

Professionaalõpe

showtrupp

Juhendaja: Carolin Arnold
Aeg: T kell 18:30-20:30 ja P kell 18:00-19:30 / kokkuleppelised
Stiilid: show, jazz, broadway, girlie, karakter, contemporary

Grupi treeningud koosnevad nii showtantsust, girlie hip-hopist kui ka jazz- ja kaasaegsest tantsust. Mitmekülgsed stiilid, improvisatsioon, jõu-ja võhmatreeningud, hea lavaline kogemus on just selle grupi märksõnadeks. Pöörame tähelepanu ka emotsioonidele, väljendusrikkusele. Arendame pidevalt tehnikat ning läbi tugeva tehnika loome kauneid koreograafiaid, esinemis- ja võistluskavu. Peamiseks suunaks on showprogrammide loomine, lavastamine ja tihe esinemine.

Suur lavaline kogemus garanteeritud. Tantsijalt ootame pühendumist, armastust tantsimise vastu ja kohusetundlikku osavõttu! Tunnid on vaheldusrikkad, improvisatsioonilised ja samas tehnilised. Tantsija saab ka ise luua ja katsetada oma piire ja luua soolokavu.


Lisatunnid intensiivsemaks õppeks tantsutehnika näol!

KUI EI TEA, KAS VALIDA, RÄÄGI OMA TREENERIGA, TEMA ANNAB SULLE HEAD NÕU. Tehnika tundides võivad käia tantsijad nii Ciara Tantsukoolist kui ka väljaspoolt.

Tunnid 1x nädalas 60-90-minutit. Võid käia ka korra kaupa.

Tantsutehnika

Tund keskendub tantsija tantsutehnika arendamisele. Tegeleme personaalselt iga õppijaga kasutades vastavalt sobivad õppemeetode. Tunnis tegeleme diagonaalharjutustega, pöörete, jalgade tööga, kehahoiaku lihvimisega ja tantsija painduvuse parandamisega. 
Tund arendab tantsija füüsilisi võimeid.

Tehnika osa on läbi aasta vahelduv, me tegeleme tantsutehnika alustega ning liigume aste astmelt arenguredelil üles. 

Tegeleme põhiliselt klassikalise, modern ja kaasaegse tantsu tehnikaga.

 • Kehahoid

 • Keha kontroll ja lõpuni kasutus

 • Põrandatehnika, liikuvus

 • Hüpped, pikad liinid, pöörded

 • Löögid

 • Graatsilisus/jõud, lõpuni liikumine

Tegu on grupitunniga, kus pakutakse võimalikult palju individuaalset lähenemist. Tunnikava põhineb ka grupi vajadustel ja soovidel.