Avasime eelõppe &
fitness-osakonna uute põnevate treeningutega!

Laste jooga, väikelaste võimlemine, YogaFunc, Kõht-Selg-Tuhar, meeste fitness, HeatFunc ringtreening jpm inspireerivat Tartu südalinnas, meie uues tantsukodus!


Tantsugrupid on jaotatud vastavalt vanusele ja tasemele.  

Lisaks showgrupp

Iga tantsugrupp läbib aasta jooksul mitmeid erinevaid stiile, tantsutehnikaid. Vastavalt perioodile pühendutakse intensiivsemalt tehnikale, improvisatsioonile või koreograafiale. Kasvatame mitmekülgseid tantsijaid & võtame gruppi max 22 tantsijat.

Eelõpe:

 • Väikelaste tantsuline võimlemine - 1,5-3-aastased väikelapsed
 • Laste jooga - 3-5-aastased lapsed
 • I aste - 4-6-aastased lapsed
 • Laste jooga - 6-9-aastased lapsed

Põhiõpe:

A= algtase K= kesktase E= edasijõudnud 

 • II aste A - 7-9-aastased
 • II aste K - 9-11-aastased
 • II aste E - 10-12-aastased
 • III aste - 13-15-aastased
 • IV aste - 16-25-aastased AK/ contemporary

Professionaalõpe:

 • IV aste - 16-25-aastased E / lavatantsud, showgrupp

Lisaks grupitreeningutele tunniplaanis järgmised treeningud ehk kasvõi koli tantsukooli:

 • Tantsutehnika lastele (II aste)
 • Tantsutehnika III-IV astmele ja prof. tantsijatele 
 

Eelõpe

Laste jooga - 3-5a. ja 6-9a.

Juhendaja: Inge Arnold

Stiilid: laste jooga, tantsuline liikumine

Laste jooga Ciara Tantsukoolis

Laste jooga tunnid sobivad hästi nii lapsele põhitrenniks kui ka teistele trennidele vahelduseks. Joogatundides keskendume vaimsele heaolule, tasakaalule, õpime lõdvestusharjutusi ja erinevaid jooga asanaid ehk joogapoose. Laste jooga on lõbus ja mänguline. Joogapoosid on tuletatud loomadelt ja loodusest. Jooga maandab stressi, parandab kehalist vormi. 

Lastejooga tunni ülesehitus on mänguline ja kaasahaarav. Tundi alustatakse ühise vestlusringiga, kus laps saab  ennast avada. Järgnevad soojendusharjutused ja seejärel tunni põhiosas õpime jooga asendeid. Asendite õppimine toimub läbi muinasjuttude. Kui tunni põhiosa on läbi, siis järgneb meditatiivse muusikaga puhkus, meditatsioon, käime läbi lihtsamad mantrad.

 

 

I aste - 4-6-aastased

Juhendaja: Christel Langell

Stiilid: lastetants, võimlemine, tehnika

Ciarakad_Pärnus_047_3610.jpg

Lastetants loob mudilasele tantsubaasi, arendab painduvust, rütmitunnetust, arusaama tantsumaailma toimimisest. Lõbusas mängulises võtmes loome distsipliini. Tunnis tegeleme tantsulise võimlemisega, loov-, jazz- ja showtantsuga. Võtame üheks prioriteediks täiustada kehamälu. Võimleme, mängime ja arendame koordinatsiooni. Teeme tutvust erinevate tantsustiilidega, et avada lapsele tantsukunsti maailm selle parimates külgedes. Treeningu ja koreograafiate omandamise käigus õpib noor tantsija lõbusal ja mängulisel moel oma keha tunnetama. Lapsel säilib rõõm treeningutest ja tantsukunstist. Loome ka tantse, millega käia esinemas ning võistlemas.


Põhiõpe

 

II aste noorem rühm (A) - 7-9-aastased

Juhendaja: Egne Oinus

Stiilid: show, jazz, contemporary, lastetants, loovtants

IMG_7735.JPG

Tantsuline rühm, kus hakatakse juba rohkem tegelema tehnikaga, õpitakse erinevaid hüppeid, tõsteid, akrobaatikat. Keskendutakse tantsuoskuse arendamisele ja selle viimistlemisele. Samuti pannakse juba rõhku emotsiooni edasiandmisele läbi tantsu. Põhiliseks tantsustiiliks on laste- ja showtants, kuid kord nädalas on võimalik ennast proovile panna tehnilise treeningu või improvisatsiooni tunnis.

Lapsed käivad esinemas ning võtavad osa erinevatest võistlustest, nt Gymnafest, Koolitants ja Kuldne Karikas.

 

II astme kesktaseme rühm (K) - 9-11-aastased

Juhendaja: Merit Leiman

Stiilid: show, jazz, contemporary, lastetants, tantsutehnika

Ciarakad_Pärnus_176_4617.jpg

Tantsuline rühm, kus hakatakse juba rohkem tegelema tehnikaga, õpitakse erinevaid hüppeid, tõsteid, akrobaatikat. Keskendutakse tantsuoskuse arendamisele ja selle viimistlemisele. Samuti pannakse juba rõhku emotsiooni edasiandmisele läbi tantsu. Põhiliseks tantsustiiliks on laste- ja showtants, kuid kord nädalas on võimalik ennast proovile panna tehnilise treeningu tunnis.

Lapsed käivad esinemas ning võtavad osa erinevatest võistlustest, nt Gymnafest, Koolitants ja Kuldne Karikas.

 

II aste vanem rühm (E) - 10-12-aastased / võistlusgrupp

Juhendaja: Christel Langell

Stiilid: show, jazz, contemporary, lastetants

pexels-photo-106257.jpeg

Tantsuline rühm, kus hakatakse juba rohkem tegelema tehnikaga, õpitakse erinevaid hüppeid, tõsteid, akrobaatikat. Keskendutakse tantsuoskuse arendamisele ja selle viimistlemisele. Samuti pannakse juba rõhku emotsiooni edasiandmisele läbi tantsu. Põhiliseks tantsustiiliks on laste- ja showtants, kuid kord nädalas on võimalik ennast proovile panna tehnilise treeningu või improvisatsiooni tunnis.

Lapsed käivad esinemas ning võtavad osa erinevatest võistlustest, nt Gymnafest, Koolitants ja Kuldne Karikas ning vähemalt ühel rahvusvahelisel võistlusel. Suur osa on ka soolode, duode arendamisel.

 

III aste - 13-16-aastased

Juhendaja: Christel Langell

Stiilid: show, contemporary, jazz, kontaktimpro

ciara_j6ul-114 (1).jpg

Grupi treeningud koosnevad nii showtantsust, girlie hip-hopist kui ka jazz- ja kaasaegsest tantsust. Mitmekülgsed stiilid, improvisatsioon, jõu- ja võhmatreeningud, hea lavaline kogemus on garanteeritud. Pöörame tähelepanu ka emotsioonidele, väljendusrikkusele. Õpime tehnikat ning läbi selle loome kauneid koreograafiaid, esinemis- ja võistluskavu! Lisaks loovad tantsijad oma soolokavu, et tantsuoskus ei jääks vaid stuudioseinte vahele.
Tantsijalt ootame pühendumist, armastust tantsimise vastu ja kohusetundlikku treeningutest osavõtmist!

 

IV aste girlie e- 16-25-aastased / esinemisgrupp

Juhendaja: Carolin Arnold, Christel Langell

Stiilid: show, jazz, contemporary, broadway, loovtants, girlie hip-hop

Grupi treeningud koosnevad nii showtantsust, girlie hip-hopist kui ka jazz- ja kaasaegsest tantsust. Mitmekülgsed stiilid, improvisatsioon, jõu-ja võhmatreeningud, hea lavaline kogemus on just selle grupi märksõnadeks. Pöörame tähelepanu ka emotsioonidele, väljendusrikkusele. Õpime tehnikat ning läbi tugeva tehnika loome kauneid koreograafiaid, esinemis- ja võistluskavu.
Olulisel kohal on fitness-treeningud.
Võtame osa esinemistest ja võistlustest, seega on suur lavaline kogemus garanteeritud. Tantsijalt ootame pühendumist, armastust tantsimise vastu ja kohusetundlikku osavõttu! Tunnid on vaheldusrikkad, improvisatsioonilised ja samas tehnilised. Tantsija saab ise luua ja katsetada oma piire ja luua soolokavu.

 

IV aste contemporary grupp - 16-25-aastased

Juhendaja: Matthieu Quincy

Stiilid: contemporary, jazz, klassika

ciara_j6ul-39 (1).jpg

Grupi treeningud koosnevad peamiselt contemporary'st, tehnilisest liikumistest, loovtantsust ja jazzist. Tunnid toimuvad inglise keeles.

Võtame osa esinemistest ja võistlustest. Tantsijalt ootame pühendumist, armastust tantsimise vastu ja kohusetundlikku osavõttu! Tunnid on vaheldusrikkad, improvisatsioonilised ja samas tehnilised. Tantsija saab ise luua ja katsetada oma piire ja luua soolokavu.

 

Lisatunnid intensiivsemaks õppeks tantsutehnika näol!

KUI EI TEA, KAS VALIDA, RÄÄGI OMA TREENERIGA, TEMA ANNAB SULLE HEAD NÕU. Tehnika tundides võivad käia tantsijad nii Ciara Tantsukoolist kui ka väljaspoolt. Tunnid 1x nädalas 60-90-minutit. Võid käia ka korra kaupa.

Tantsutehnika

AEG:
* ESMAPÄEVITI kell 16:30-17:30 II aste
* ESMAPÄEVITI KELL 19:30-21:00 III-IV asmted

JUHENDAB: MATTHIEU QUINCY

Tund keskendub tantsija tantsutehnika arendamisele. Tegeleme personaalselt iga õppijaga kasutades vastavalt sobivad õppemeetode. Tunnis tegeleme diagonaalharjutustega, pöörete, jalgade tööga, kehahoiaku lihvimisega ja tantsija painduvuse parandamisega. 
Tund arendab tantsija füüsilisi võimeid.

Tehnika osa on läbi aasta vahelduv, me tegeleme tantsutehnika alustega ning liigume aste astmelt arenguredelil üles. 

Tegeleme põhiliselt klassikalise, modern ja kaasaegse tantsu tehnikaga.

 • Kehahoid 
 • Keha kontroll ja lõpuni kasutus
 • Põrandatehnika, liikuvus
 • Hüpped, pikad liinid, pöörded
 • Löögid
 • Graatsilisus/jõud, lõpuni liikumine

Tegu on grupitunniga, kus pakutakse võimalikult palju individuaalset lähenemist. Tunnikava põhineb ka grupi vajadustel ja soovidel.