CIARA SUVEKOOL '18

Suve meeldejäädavim tantsuline elamus Tartus!

Ciara Suvekool toimub juba 4. aastat 5-päevaste vahetustena
Ciara Tantsukoolis Tartu südalinnas.

suvekool toob kokku 5-15-aastased tantsuarmastajad mudilased, lapsed ja noored & suurepärased juhendajad!

2.-4. juulil toimub Ciara Suvekool ka Kuressaares!
Registreerimine: info@tantsukoolciara.ee

 

5-päevasesse vahetusse mahub:

TANTSuTREENINGUd:

 • Showtants
 • Contemporary; Kaasaegne tants
 • Tantsutehnika; klassika
 • Broadway jazz
 • Estraaditantsud
 • Lastetants
 • Improvisatsioon
 • Ladina-tantsud
 • Võimlemine; venitustreening; jõutreening
 • Laste jooga
 • Girlie hip-hop

KÄELINE TEGEVUS & KOOLITUSED:

 • Emotsioonide väljendamine/ lavamiimika
 • Toitumiskoolitus (tantsijatele ja noortele kasulik!)
 • Juuksehooldus, soengute tegemine/ patsid
 • Jõuharjutuste õige tehnika
 • Lavameik / näohooldus; näomaalingud
 • Meisterdamine & kirjutamine
 • Loominguline tegevus- soolokavad, etendus- ja reklaamklipid

Lisategevused:

Filmiõhtud, põnevad ülesanded kogu laagri vältel, stiilipäev (täpid-triibud; mütsid; värvid jm), lõpukontsert, vestlusringid erinevate erialade esindajatega.

Photo 27-06-2017, 10 54 20 (1).jpg
IMG_5299.jpg

Ciara Suvekooli vahetused toimuvad:

Aeg

25.- 29. juuni

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00/ 17:00

Vanusegrupp

7-12a.

Osalejate arv 16-24

Hind

75,00€

Programmi lühitutvustus

Igas päevas on 4-5 treeningut (lastetants, show, jazz, klassika, estraad, võimlemine, venitustreening, laste jooga), lisaks meisterdamine ja loomingulised tegevused, loengud. Koolitused: näomaalingud/ meik, näohooldus, venitustehnika, juuksehooldus, soengud, lavaline liikumine. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert!


9.-13. juuli

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 15/16:00

6-9a.

Osalejate arv 16-24

Igas päevas on 3-4 treeningut (lastetants, show, jazz, klassika, võimlemine, venitustreening, laste jooga), lisaks meisterdamine, tantsumängud ja loomingulised isetegevused. Koolitused: näomaalingud, venitustehnika, juuksehooldus, punumine jm.  Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert!

75,00€


16.-20. juuli

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00/ 17:00

10-15a.

Osalejate arv 16-24

75,00€

Igas päevas on 4-6 treeningut (show, jazz, klassika, kaasaegne, estraad, contemporary, latin, võimlemine, venitustreening), lisaks meisterdamine ja loomingulised isetegevused, vestlusringid. Koolitused: meik, näohooldus, venitustehnika, juuksehooldus, soengud, lavaline liikumine, miimika. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert!


6.- 10. august

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00/ 17:00

7-12a.

Osalejate arv 16-24

75,00€

Igas päevas on 3-5 treeningut (lastetants, show, jazz, klassika, estraad, võimlemine, venitustreening), lisaks meisterdamine ja loomingulised isetegevused, loengud. Koolitused: näomaalingud/ meik, näohooldus, venitustehnika, juuksehooldus, soengud, lavaline liikumine. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert!


13.-17. august

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00/ 17:00

8-14a.

Osalejate arv 16-24

Igas päevas on 3-6 treeningut (show, jazz, klassika, estraad, võimlemine, girlie hip-hop, venitustreening), lisaks meisterdamine ja loomingulised tegevused, loengud. Koolitused: näomaalingud/ meik, näohooldus, venitustehnika, juuksehooldus, soengud, lavaline liikumine. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert!

75,00€


Ciarakad_Pärnus_324_4816.jpg

ciara suvekoolis on...

Eesmärgiks tantsijate tantsuoskuste, distsipliini, lavalise enesekindluse arendamine ja enese täiendamine läbi erinevate koolitusprogrammide. Õpitud kavadest ja tehtud töödest saab laps eduelamuse, mis kinnitab talle sportliku- ja huvitegevuse meelepärasust ja ärgitab tegevustesse. 
Lisapreemiaks uued sõbrad, arendavad lõbusad tegevused, kogemustepagas ja meeldejääv suvekogemus!

Suvekool annab hea ülevaate tantsumaailma toimimisest ka neile, kel siiani tantsimine vaid koduseinte vahele on jäänud!

Ciara Suvekool on ka ideaalne ettevalmistusprogramm uutele tantsijatele järgnevaks hooajaks ja hea enesetäiendus praegustele tantsijatele.

 
 

Suvekooli meeskond

Meie treenerid, juhendajad ja teised meeskonnaliikmed loovad tõeliselt inspireeriva keskkonna

 
8Y9A2266.jpg

Carolin Arnold

Carolin on loonud kõik eeldused selleks, et Suvekooli projekt ellu viia. Olles Ciara Tantsukooli juhataja, samuti juhendaja ja koreograaf lastele, noortele ja täiskasvanutele, on Suvekooli toodud vajalik ja lõbus üheskoos.

Seekordses Suvekoolis juhendab Carolin noorte showtantsu & girlie tunde ning contemporary jazz’i.

18516488_1313989135322591_1331467527_o.jpg

Eleri Laanemets

Eleri õpib hetkel TÜ Viljandi kultuuriakadeemia tantsukunsti 3.kursusel.
"Tantsimine on mulle südamelähedane juba lasteaiast saati. Olen tegelenud 10a võimlemisega ja pärast seda jäänud tantsimise juurde. Õppinud olen erinevaid tantsustiile, alates kaasaegsest lõpetades show, tänavatantsuga ja täiendan ennast pidevalt nii koolis kui erinevatel workshopidel. Tantsuõpetajana olen osalenud laagrites (samuti Ciara suvekoolis) ning hetkel ka Maerobic tantsustuudios, kus juhendan tantsijaid vanuses 5-19. Minu tundide eesmärk on, et tantsijad naudiksid seda, mida teevad ning õpiksid selle kaudu ka enda jaoks midagi uut!”

i-RW4mJcq-X2.jpg

Christel Langell

Christel on tegelenud võimlemisega 3-aastasest saati, kokku 13 aastat. 2012. aastast alates on Christel töötanud treeneri ja juhendajana. Samuti on noortreener omandanud ka EEVL treeneri litsentsi. Christel on äärmiselt aktiivne ja väga kohusetundlik treener ning armastab oma tööd väga. Treenitavatesse lastesse ja noortesse suhtub võrdselt ning tuleb trenni alati hea tujuga.

 

8Y9A1889.jpg

Merit Leiman

Merit on meie juhendajate pere noorim liige. Vaid 14-aastasena on Meritil ometi edasi anda palju tantsuteadmisi, kogemusi ja inspireerivaid koreograafiaid. Juhendajana on ta tegutsenud 2 aastat, ise see-eest tantsinud üle 7 aasta ning aastate jooksul saavutanud edu nii grupi osana kui särava soolotantsijana. Merit juhendab igapäevaselt Ülenurme noortekeskuse tantsutruppi ning Ciara II astme K gruppi, seejuures ise tantsides IV astme eliitgrupis.

Merit juhendab Suvekoolis laste vanuseastmeid nii tantsulistes kui muudes loomingulistes tegevustes.

 

IMG_2718.JPG

Inge Arnold

Inge on Suvekoolis tegemises paljuga, mis puudutab tegevusi lastega, organiseerimist, tüdrukute patsipunumisi, meisterdamisi, puhketunnil käsitööd ja muud. Lisaks juhendab ta laste jooga ja väikelaste võimlemise tunde. Igapäevaselt töötab Inge Tartu Erakoolis klassiõpetajana, Ciara Tantsukooli eelõppe juhatajana ning Ciaras laste jooga treenerina. Kogemustepagas meeletu, on ta Ciara tegemiste juures olnud juba aastaid. Inge jälgib Ciaras usinalt, et igal lapsel oleks olla hea.