CIARA SUVEKOOL 2019

Suve meeldejäädavim tantsuline elamus Tartus!

Ciara Suvekool toimub 5-päevaste vahetustena
Ciara Tantsukoolis Tartu südalinnas. Suvekool toob kokku 6-16-aastased lapsed ja noored & suurepärased juhendajad juba 5. aastat!

Küsi lisa: info@tantsukoolciara.ee

 
6835B11A-5339-4775-B776-7EC1438DE6D6.JPEG

5-päevasesse vahetusse mahub:

TANTSuTREENINGUd:

 • Showtants

 • Kaasaegne tants

 • Tantsutehnika; klassika

 • Broadway jazz

 • Estraaditantsud

 • Lastetants

 • Laste jooga

 • Improvisatsioon

 • Võimlemine; venitustreening; jõutreening

 • Girlie hip-hop

KÄELINE TEGEVUS & KOOLITUSED:

 • Emotsioonide väljendamine/ lavamiimika

 • Toitumiskoolitus (tantsijatele ja noortele kasulik!)

 • Juuksehooldus, soengute tegemine/ patsid

 • Jõuharjutuste õige tehnika

 • Lavameik / näohooldus; näomaalingud

 • Meisterdamine & kirjutamine

 • Loominguline tegevus- soolokavad, etendus- ja reklaamklipid

Lisategevused:

Filmiõhtud, põnevad ülesanded kogu laagri vältel, stiilipäev (täpid-triibud; mütsid; värvid jm), lõpukontsert, vestlusringid erinevate erialade esindajatega.

ED7FA966-152A-4799-BE56-52E425E05AAC.JPEG
BdcMZFLNQVK2uBIxPxPXLw.jpg
12D142C6-43CF-494A-8522-BD5821D4F06E.jpg
DCITTpqST5aOvf%PTyIj8Q.jpg
Suvekool I-51.jpg
54EEF59A-7598-4B05-8FE9-9AA19A1750C1.JPEG

Ciara Suvekooli vahetused 2019a. suvel toimuvad:

Aeg

17.-21. juuni

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00

Vanusegrupp

6-12a.

Osalejate arv 16-22

Hind

75,00€

Programmi lühitutvustus

Igas päevas on 3-5 treeningut (lastetants, show, jazz, klassika, estraad, võimlemine, venitustreening, laste jooga), lisaks meisterdamine ja loomingulised tegevused, loengud. Koolitused: näomaalingud/ meik, näohooldus, venitustehnika, patsipunumine, soengud, lavaline liikumine. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert! Külla tuleb mõni tuntud tegelane :)


24.-28. juuni

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00

7-14a.

Osalejate arv 16-24

Igas päevas on 3-5 treeningut (lastetants, show, jazz, klassika, estraad, võimlemine, venitustreening, laste jooga), lisaks meisterdamine ja loomingulised tegevused, vestlusringid- loengud. Koolitused: näomaalingud/ meik, näohooldus, venitustehnika, patsipunumine, soengud, lavaline liikumine. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert! Külla tuleb mõni tuntud tegelane :)

75,00€


8.-12. juuli

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00/ 17:00

9-16a.

Osalejate arv 16-24

75,00€

Igas päevas on 3-5 treeningut (show, jazz, klassika, estraad, võimlemine, kaasaegne tants, venitustreening, jooga, girlie), kostüümi või aksessuaari meisterdamine ja loomingulised tegevused, loengud. Koolitused: meik, näohooldus, venitustehnika, patsipunumine, soengud, lavaline liikumine. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert! Külla tuleb mõni tuntud tegelane :)


15.-19. juuli

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00/ 17:00

7-14a.

Osalejate arv 16-24

75,00€

Igas päevas on 3-5 treeningut (show, jazz, klassika, estraad, võimlemine, kaasaegne tants, venitustreening, jooga, girlie), kostüümi või aksessuaari meisterdamine ja loomingulised tegevused, loengud. Koolitused: näomaalingud/ meik, näohooldus, venitustehnika, patsipunumine, soengud, lavaline liikumine. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert! Külla tuleb mõni tuntud tegelane :)


5.-9.august

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00/ 17:00

6-13a.

Osalejate arv 16-24

Igas päevas on 3-5 treeningut (show, jazz, klassika, estraad, võimlemine, kaasaegne tants, venitustreening, jooga, girlie), kostüümi või aksessuaari meisterdamine ja loomingulised tegevused, loengud. Koolitused: näomaalingud/ meik, näohooldus, venitustehnika, patsipunumine, soengud, lavaline liikumine. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert! Külla tuleb mõni tuntud tegelane :)

75,00€


Suvekool I-49.jpg

ciara suvekoolis on...

Eesmärgiks tantsijate tantsuoskuste, distsipliini, lavalise enesekindluse arendamine ja enese täiendamine läbi erinevate koolitusprogrammide. Õpitud kavadest ja tehtud töödest saab laps eduelamuse, mis kinnitab talle sportliku- ja huvitegevuse meelepärasust ja ärgitab tegevustesse. 
Lisapreemiaks uued sõbrad, arendavad lõbusad tegevused, kogemustepagas ja meeldejääv suvekogemus!

Suvekool annab hea ülevaate tantsumaailma toimimisest ka neile, kel siiani tantsimine vaid koduseinte vahele on jäänud!

Ciara Suvekool on ka ideaalne ettevalmistusprogramm uutele tantsijatele järgnevaks hooajaks ja hea enesetäiendus praegustele tantsijatele. Kel tantsupisik sees, siis vali aga vahetus ja tule Suvekooli!

 
 

Suvekooli meeskond

Meie tantsuõpetajad, juhendajad ja koolitajad loovad tõeliselt inspireeriva keskkonna

 
CAROLIN ARNOLD Carolin on Ciara Tantsukooli juhataja ja Suvekooli projektijuht. Tantsimisega on alustanud varakus lapsepõlves ja on siiani aktiivne tantsuridades, omandanud erinevaid stiile hip-hopist kaasaegse tantsuni. Täna on kõige hingelähedasemad stiilid show-jazz ja contemporary. Carolin on koostööd teinud mitmete Eesti produtsentidega, olnud kaasatud teleprojektidesse ja reklaamidesse, kaasa löönud muusikavideodes ja showagentuuride töös nii maal kui merel. Lisaks juhtimistööle loob koreograafiaid ja lavastusi Ciara Show Agency'ile. Rõõm lastega töötada rakendub Tantsupidudes (tantsupeod.ee) ja Suvekooli tundides!

CAROLIN ARNOLD

Carolin on Ciara Tantsukooli juhataja ja Suvekooli projektijuht. Tantsimisega on alustanud varakus lapsepõlves ja on siiani aktiivne tantsuridades, omandanud erinevaid stiile hip-hopist kaasaegse tantsuni. Täna on kõige hingelähedasemad stiilid show-jazz ja contemporary.
Carolin on koostööd teinud mitmete Eesti produtsentidega, olnud kaasatud teleprojektidesse ja reklaamidesse, kaasa löönud muusikavideodes ja showagentuuride töös nii maal kui merel. Lisaks juhtimistööle loob koreograafiaid ja lavastusi Ciara Show Agency'ile.
Rõõm lastega töötada rakendub Tantsupidudes (tantsupeod.ee) ja Suvekooli tundides!

INGE ARNOLD Inge saavutab mängleva kergusega lastega kontakti, seda tänu rikkalikule kogemustepagasile ja on üks alatine põhjus, miks on suvekoolilistel on nõnda põnev ja vaid head mälestused 🙂 Inge on töötanud pedagoogina 28 aastat. Lisaks tegutseb Ciaras laste jooga ja väikelaste liikumisõpetajana. Läbitud on mitmeid koolitusi, nt: TLÜ “Liikumistrenni või treeningu rikastamine laste jooga meetodeid kasutades”, TLÜ Väikelaste treeningud “Väikelaste võimlemine”, TLÜ “Mängulised suvelaagrid”, Viljandi Kultuuriakadeemia täiendusõppeprogramm “Tantsuline liikumine liikumisõpetuse ainekavas (I-III kooliaste)", TLÜ “Padi palub tantsule- eelkooliealiste laste ja algklasside õpilaste liikumistunni mänguline harjutusvara". Ciara Tantsukoolis korraldab Inge laste ka suvelaagreid ja tantsulisi sünnipäevi.

INGE ARNOLD

Inge saavutab mängleva kergusega lastega kontakti, seda tänu rikkalikule kogemustepagasile ja on üks alatine põhjus, miks on suvekoolilistel on nõnda põnev ja vaid head mälestused 🙂
Inge on töötanud pedagoogina 28 aastat. Lisaks tegutseb Ciaras laste jooga ja väikelaste liikumisõpetajana. Läbitud on mitmeid koolitusi, nt: TLÜ “Liikumistrenni või treeningu rikastamine laste jooga meetodeid kasutades”, TLÜ Väikelaste treeningud “Väikelaste võimlemine”, TLÜ “Mängulised suvelaagrid”, Viljandi Kultuuriakadeemia täiendusõppeprogramm “Tantsuline liikumine liikumisõpetuse ainekavas (I-III kooliaste)", TLÜ “Padi palub tantsule- eelkooliealiste laste ja algklasside õpilaste liikumistunni mänguline harjutusvara".
Ciara Tantsukoolis korraldab Inge laste ka suvelaagreid ja tantsulisi sünnipäevi.

VANESSA RAHNU Vanessa on tõeline tantsuhing ja õpetaja. Igapäevaselt juhendab ta Ciara mudilasi ja laste rühma ning tantsib ise aktiivselt showtrupi ridades. Vanessa tunnid on mitmekülgsed ja lastesõbralikud. 2018. aasta suvel õpetas ta Ciara Suvekoolis nii 6-9a, 7.-12a., 10-15-aastaseid noori. On läbinud Tallinna Ülikoolis koolituse "Laste trenn: millega arvestada ja kuidas nendega töötada?", TLÜ koolituse "Lugu liigutuste taga" ning peagi alustab ka ETHL tantsuõpetajate mentorprogrammis.

VANESSA RAHNU

Vanessa on tõeline tantsuhing ja õpetaja. Igapäevaselt juhendab ta Ciara mudilasi ja laste rühma ning tantsib ise aktiivselt showtrupi ridades. Vanessa tunnid on mitmekülgsed ja lastesõbralikud. 2018. aasta suvel õpetas ta Ciara Suvekoolis nii 6-9a, 7.-12a., 10-15-aastaseid noori. On läbinud Tallinna Ülikoolis koolituse "Laste trenn: millega arvestada ja kuidas nendega töötada?", TLÜ koolituse "Lugu liigutuste taga" ning peagi alustab ka ETHL tantsuõpetajate mentorprogrammis.

 
MICHELLE UELSKAJA Michelle õpetab Suvekoolis disco dance'i tunde ja cheerleadingut. Tema käe all valmivad kõige energilisemad tantsukavad üldse! Michelle on disko-tantsija olnud 5 aastat, aastate sisse jääb hulganisti kõrgeid poodiumikohti, võistelnud ka Euroopa ja maailmameistrivõistlustel. Viimased saavutused: Kuldne Karikas I koht, European Cup II koht.

MICHELLE UELSKAJA

Michelle õpetab Suvekoolis disco dance'i tunde ja cheerleadingut. Tema käe all valmivad kõige energilisemad tantsukavad üldse!
Michelle on disko-tantsija olnud 5 aastat, aastate sisse jääb hulganisti kõrgeid poodiumikohti, võistelnud ka Euroopa ja maailmameistrivõistlustel. Viimased saavutused: Kuldne Karikas I koht, European Cup II koht.

MERIT LEIMAN Merit on tantsimisega tegelenud üle 10 aasta, neist 4a ka tantsuõpetajana. Nende aastate jooksul õppinud mitmeid erinevaid tantsustiile ning tegelenud ka võistlustantsuga. Saavutanud poodiumikohti nii soolo kui ka grupitantsijana ning häid tulemusi on saanud ka tema õpilased. Samuti on Merit läbinud erinevaid koolitusi tantsutreenerina. Oma trennides peab ta oluliseks nalja, naeru ja nautimist 🙂

MERIT LEIMAN

Merit on tantsimisega tegelenud üle 10 aasta, neist 4a ka tantsuõpetajana. Nende aastate jooksul õppinud mitmeid erinevaid tantsustiile ning tegelenud ka võistlustantsuga. Saavutanud poodiumikohti nii soolo kui ka grupitantsijana ning häid tulemusi on saanud ka tema õpilased. Samuti on Merit läbinud erinevaid koolitusi tantsutreenerina. Oma trennides peab ta oluliseks nalja, naeru ja nautimist 🙂