CIARA AGENCY

Ciara Agency on Ciara Tantsukooli Showtrupp, pakkumaks teenuseid kolmes suunas: showprogrammid, esinemised; promotsioon & turundus. Üle Eesti!

Agentuur sai uue kontseptsiooni aprillis 2016, kui klientide soovid pakutava osas kasvasid ning show'd, esinemised aina suuremat hoogu kogusid. Siia kuuluvad promootorid, prof. tantsijad ja modellid. 

Ciara Agency loomise taga on meeskond Tartust. Nii valmib professionaalne ja personaalne töö kliendi jaoks, täis pühendumist ja leidlikke ideid. Agentuuri liikmed on kompetentsed ja tantsijad professionaalsed, et pakutavad show'd oleksid kvaliteedilised ja meeldejäävad.

Oleme avatud värsketele ideedele, väärtustame koostööd ja väljakutseid.

IMG_1033.jpg

ESINEMISED, SHOWPROGRAMMID ÜRITUSTELE

KLUBITANTSIJAD (SHOW, GO-GO) | SHOWPROGRAMMID | TANTSUÕPETUS

15-minutilised showprogrammid:

  • midnight in paris

Sisaldab mitmeid broadway-stiilis jazznumbreid, kauneid naiselikke koreograafiaid. Show's on säravad kostüümid ja särtsakad koreograafilised lahendused, et pakkuda publikule meeldejääv tantsuelamus! Sobib hästi sünnipäevadele, jõulu-ning uusaastaüritustele.

 

  • EBAMAISED RÜTMID

“Ebamaised rütmid” toob koreograafiaid ladina-ameerikast, lähis-idast ning ka mustlastlaste palavalt armastatud tantsud. Show's on kirglikkust, temperamenti, sensuaalsust ning loomulikult ei ole puudust ka kirevatest kostüümidest.

 

  • CLUB

Populaarsetest klubihittidest loodud meelelahutuslik programm klubilavalele, sära lisavad efektsed kostüümid ja koreograafilised lahendused. Sobib ideaalselt klubilavale. /3-15min/

Lühemate lavanumbrite soovi korral esitame kavu vastavalt ürituse teemale.


Võimalik tellida ka tantsuõpetust - Salsa, jazz või klubitants, mida kõike ihkad!
Lisaks tantsualased koolitused ja tantsuliste sünnipäevade korraldamine! Meie poolt ka ruum.

 

PROMOTSIOON
Tooteesitlused, presentatsioonid; kampaaniate loomine, degusteerimine; otsemüük