Tahad liituda Tantsukooliga?
Huvitavad Sind eratreeningud või soovid meid esinema?

Siin on meie kontakt. Võta julgelt ühendust.

Küsimused & registreerimine treeningusse:

stuudio@tantsukoolciara.ee

Esinemispakkumised & küsimused juhatajale:

info@tantsukoolciara.ee | +372 525 7153
 

Soola 1a, II korrus

Tartu, 51004

Eesti


MTÜ Tantsukool Ciara
Reg. k.: 80360706
A/a.: EE412200221058151007 Swedbank

 

Juhtkond

Carolin Arnold
Ciara Tantsukooli juhataja, looja

carolin@tantsukoolciara.ee

 

Meeskond

Carolin Arnold
Tantsukooli direktor; juhtimine, turundus
Tantsuõpetaja

 

Inge Arnold
Eelõppe osakonna juhataja; väikelaste võimlemise ja laste jooga treener

Triinu Kängsepp
Showgrupi repetiitor

Tahad meie sekka? Kirjuta.

Ciara Tantsukool on 2013. aastal loodud andekatest tantsijatest ning professionaalsetest koreograafidest koosnev kollektiiv.

Avatud on 2 filiaali: Tartu ja Kuressaare.

 

Tantsukoolis õpetatakse tantsijat väljendama oma emotsioone, seostama neid koreograafiaga, improviseerima ning tooma seda publikuni. Mitmekülgsed tantsutreeningud, individuaalne lähenemine ja pühendumine tantsukooli õpilastele on Ciara juhendajate märksõnadeks.

Oleme avatud uutele ideedele, väljakutsetele ja väärtustame koostööd

Avastasin Ciara 4 aasta eest. See tantsukool sattus minu teele juhuslikult, kui olin Milfestil publikus. Tantsijate emotsioonid ja väljendusoskus tekitasid mõnusa äratundmise ja soovi olla nendega laval. Olen õppinud palju enamat kui tantsu - eelkõige tundma iseennast läbi emotsioonide väljendamise ja piiride katsetamise. Iga tund Ciarakatega on erinev, täis naeru kuni pisarateni, pingutamist eesmärkide nimel ja vahvate koosolemiste näol. Ciara tantsukoolis on soe kodune tunne, kõige armsamad trennikaaslased, kellest poleks julgenud unistadagi. Mul on vedanud, et olen osake sellest fantastilisest tantsuperest!
— Triinu Kängsepp
 

Ciara Tantsukoolil on ka allorganisatsioone, Ciara Agency, pakkumaks teenuseid kolmes suunas: showprogrammid, tantsulised esinemised; promotsioon & turundus. Vaata www.ciaraagency.ee
Lisaks Ciara Tantsupood, varustades tantsijaid kvaliteetsete hea hinnaga tantsutarvetega. Tantsusukad, trikood, kingad, treeningvahendid. Uuendame hetkel poodi ning tuleme peagi värskena välja!


Koostööpartnerid