Tahad liituda Ciara Tantsukooliga?
Sind huvitavad eratreeningud või soovid meid esinema?

Siin on meie kontakt. Võta julgelt ühendust.

Küsimused & registreerimine treeningusse:

stuudio@tantsukoolciara.ee

Esinemispakkumised & küsimused juhatajale:

info@tantsukoolciara.ee | +372 525 7153

*Suveperioodil palume kirjutada e-mailile info@tantsukoolciara.ee
 

Soola 1a, II korrus

Tartu, 51004

Eesti


MTÜ Tantsukool Ciara
Reg. k.: 80360706
A/a.: EE412200221058151007 Swedbank

 

Juhtkond

Carolin Arnold
Ciara Tantsukooli direktor, asutaja

carolin@tantsukoolciara.ee

 

Meeskond

Carolin Arnold
Tantsukooli direktor; juhtimine, turundus
Tantsuõpetaja

carolin@tantsukoolciara.ee 

Inge Arnold
Eelõppe osakonna juhataja; väikelaste võimlemise ja laste jooga treener

ingearnold2@gmail.com

Triinu Kängsepp
Showgrupi repetiitor


Tantsuõpetajad

Vanessa Rahnu

vanessa.rahnu@gmail.com


Carolin Arnold

carolin@tantsukoolciara.ee 

Eleri Laanemets

eleri.laanemets@gmail.com


Inge Arnold

ingearnold2@gmail.com

Liisa Popova

liisa.popova@gmail.com


Tahad meie sekka? Kirjuta.

Ciara Tantsukool on 2013. aastal loodud andekatest tantsijatest ning professionaalsetest koreograafidest- tantsuõpetajatest koosnev kollektiiv.

Ciara Tantsukool on mitmekülgset tantsuharidust pakkuv erahuvikool. Tantsukool on loodud 2013. aastal, ent tegutsemisjuured ulatuvad aastasse 2011. Erahuvikoolina on Tantsukool tunnustatud aastast 2018. Ciara asub Tartu südalinnas.
Ciara Tantsukool pakub tantsuõpet ja liikumistunde juba maast madalast: võimlemist alustab Beebikool ja väikelaste tunnid, tantsuliselt jätkavad rühmad eelõppes (kuni 1.kl), põhiõppes (1.-12.kl) ja professionaalõppes (al 16a.). Peamised suunad: tantsuline liikumine, võimlemine, laste jooga, lastetants, showtants, jazz, kaasaegne tants, loovtants, karaktertants, klassikaline ballet.
Suvel me aga ei puhka - tegutseb Ciara Suvekool, põnevad treeningud 5- vahetusena lastele ja noortele.

Tantsukooli üldsed eesmärgid on tantsu- ja huvihariduse arendamine Tartus ja lähiümbruses, loomingulise, turvalise arengukeskkonna loomine lastele, noortele ja vanematele, tantsu- ja spordialaste teadmiste teoreetiline ja praktiline kasutamine.
Tantsutreeningud koolis on mitmekülgsed, arendavad ja professionaalsed nii õpilaste kui juhendajate seisukohalt.

 

Tantsukoolis õpetatakse tantsijat väljendama oma emotsioone, seostama neid koreograafiaga, improviseerima ning tooma seda publikuni. Mitmekülgsed tantsutreeningud, individuaalne lähenemine ja pühendumine tantsukooli õpilastele on Ciara juhendajate märksõnadeks.

Oleme avatud uutele ideedele, väljakutsetele ja väärtustame koostööd

Avastasin Ciara 4 aasta eest. See tantsukool sattus minu teele juhuslikult, kui olin Milfestil publikus. Tantsijate emotsioonid ja väljendusoskus tekitasid mõnusa äratundmise ja soovi olla nendega laval. Olen õppinud palju enamat kui tantsu - eelkõige tundma iseennast läbi emotsioonide väljendamise ja piiride katsetamise. Iga tund Ciarakatega on erinev, täis naeru kuni pisarateni, pingutamist eesmärkide nimel ja vahvate koosolemiste näol. Ciara tantsukoolis on soe kodune tunne, kõige armsamad trennikaaslased, kellest poleks julgenud unistadagi. Mul on vedanud, et olen osake sellest fantastilisest tantsuperest!
— Triinu Kängsepp
 

Ciara Tantsukoolil on ka allorganisatsioone, Ciara Show Agency, pakkumaks showprogramme, esinemisi; promotsiooni. Vaata www.tantsukoolciara.ee/show
Lisaks Ciara Tantsupood, varustades tantsijaid kvaliteetsete hea hinnaga tantsutarvetega. Tantsusukad, trikood, kingad, treeningvahendid. Uuendame hetkel poodi ning tuleme peagi värskena välja!