Fitness-treeningud nii kehale kui meelele

FTNESS CIARA TANTSUKOOL

HEAT FUNC

YOGA FUNC

DEEPWORK

TÕELINE MEESTEKAS

NAISTE DANCE-MIX

KÕHT-SELG-TUHAR

PS! Iga esimene trenn uues treeningus on tasuta!
tule & katseta!


DeepWork

Esmaspäeval kell 19:00-20:00

on atleetlik, lihtne, väsitav, unikaalne ja erinev kõigist tuntud treeninprogrammidest! See Robert Steinbacheri poolt loodud ainulaadne intervalne treeningprogramm lähtub viiest elemendist,  järgib Yin ja Yang seaduspärasusi kombineerides vastandeid, vaimset keskendumist ja füüsilist pingutust.
PS! Tund toimub paljajalu!

Treener: Merike Kangro


Naiste dance-mix

Neljapäeviti kell 17:30-18:30

Naistele suunatud lõbusalt kaasahaarav tantsuline tund. Katsetame palju erinevaid stiile: showtants, hip-hop, ragga, jazz, latiino. Iga tund on eelmisest erinev, samas õpime kergemaid tantse, mis vahelduvad iga paari nädala tagant.

Iga tund lõppeb lihastreeningu ja venitusega. Koormatud saavad suuremad ja väiksemad lihasgrupid ning on absoluutselt kindel, et puusad ootavad iga uut tundi õhinaga!

Eelnev tantsuline kogemus ei ole oluline!

Treener: Brit kuusik


YogaFunc

Teisipäeviti KELL 20:00-21:15

YOGAFUNC on fitnessjooga treening koos muusikaga, mis põhineb Ashtanga Vinyasa Yoga traditsionaalsetel tehnikatel (asana, hingamine, vinyasa). See ei ole aga päris traditsiooniline jooga, vaid lõbus ja efektiivne treeningmeetod neile, kes soovivad tutvust teha joogaga ilma traditsionaalsesse jooga süsteemi väga sügavuti minemata. Regulaarsel treenimisel paraneb lihasjõud, painduvus, tasakaal, kehatunnetus ja suureneb meelerahu. Eesmärgiks on säilitada rõõm treeningust. "Kui see ei ole lõbus, siis sa teed midagi valesti".

YOGAFUNC is a fitness yoga class with music, based on the traditional techniques (asana, breath, vinyasa) from Ashtanga Vinyasa Yoga. It is not a traditional yoga class but a fun and effective training method suitable for everyone who want to get a taste of yoga, without diving deep into a traditional yoga system. The benefits for participants training regularly include: gained strength, improved flexibility, better balance and body awareness, and peace of mind. In addition, one of our values is joy. “If it isn’t fun, you are doing something wrong.”

Treener: Nele Kuusma


Tõeline meestekas

Tund on ainult meestele! Tõhus tund, kust leiad rakendust kõikidele lihasgruppidele ühes koordinatsiooniharjutustega ning vajaliku venitustreeninguga. Ja me teeme nii, et ka meestele meeldiks venitada! Tunnid on üles ehitatud nii algajatele kui edasijõudnutele, st eritasemel raskusastmed ning harjutused.

Ja loomulikult, kui grupp nõuab, lisame ka tantsulist liikumist. Nii, tantsupõrandal oleks uudishimu.

Treener: Merike Kangro


HeatFunc

"It's getting hot in here..."
HEATFUNC treeningus tehakse lihtsaid, kuid tõhusaid lihastreeningu harjutusi vaheldumisi pulssi tõstvate liikumistega. Nagu igal FUNCY FAMILY treeningul on ka siin olulisel kohal muusika, mis innustab pingutama ja higistama, kuid mitte pühkides naeratust näolt!

Treener: Merike Kangro


KST / Kõht-Selg-Tuhar

teisipäeviti kell 19:00-19:45

Kõht-Selg-Tuhar on tõhus lihastreening, kus keskendutakse eelkõige kerelihaste, reite ning tuharate vormimisele. Treening toimub nii oma keha raskuse jõul kui ka kasutades erinevaid treeningvahendeid. Treening sobib nii algajatele, kui ka edasijõudnud treenijale, hoides keha ilusas vormis, tugevdavdades nii suuremaid lihasgruppe kui süvalihaseid ja tõstes toonust, arendades nii kogu keha liikuvust ning parandades vastupidavust.

Treener: Merike Kangro


yoga func Ciara Tantsukoolis

Ciara fitness-treeningud on avatud igas vanuses treenijale olenemata soost või treenutusastmest!
Tunde on võimalik võtta nii korra kaupa kui ka 5- ja 8- korra kaartidena. Muidugi, mida rohkem treenid, seda soodsam on!

PS! Meil on uhiuued saalid Tartu südalinnas, veel värsked matid ja absoluutselt professionaalsed ning äärmiselt inspireerivad treenerid!

 

Tunniplaan: