Fitness-treeningud nii kehale kui meelele

Üldfüüsiline ringtreening

Esmaspäeviti kell 18:00-18:55


KST / Kõht-Selg-Tuhar

ESMASPÄEVA HOMMIKUTI kell 7:30-8:30

Kõht-Selg-Tuhar on tõhus lihastreening, kus keskendutakse eelkõige kerelihaste, reite ning tuharate vormimisele. Treening toimub nii oma keha raskuse jõul kui ka kasutades erinevaid treeningvahendeid. Treening sobib nii algajatele, kui ka edasijõudnud treenijale, hoides keha ilusas vormis, tugevdavdades nii suuremaid lihasgruppe kui süvalihaseid ja tõstes toonust, arendades nii kogu keha liikuvust ning parandades vastupidavust.


YogaFunc

TEISIPÄEVITI KELL 20:00-21:15

KOLMAPÄEVITI KELL 12:00-13:00

YOGAFUNC on fitnessjooga treening koos muusikaga, mis põhineb Ashtanga Vinyasa Yoga traditsionaalsetel tehnikatel (asana, hingamine, vinyasa). See ei ole aga päris traditsiooniline jooga, vaid lõbus ja efektiivne treeningmeetod neile, kes soovivad tutvust teha joogaga ilma traditsionaalsesse jooga süsteemi väga sügavuti minemata. Regulaarsel treenimisel paraneb lihasjõud, painduvus, tasakaal, kehatunnetus ja suureneb meelerahu. Eesmärgiks on säilitada rõõm treeningust. "Kui see ei ole lõbus, siis sa teed midagi valesti".

YOGAFUNC is a fitness yoga class with music, based on the traditional techniques (asana, breath, vinyasa) from Ashtanga Vinyasa Yoga. It is not a traditional yoga class but a fun and effective training method suitable for everyone who want to get a taste of yoga, without diving deep into a traditional yoga system. The benefits for participants training regularly include: gained strength, improved flexibility, better balance and body awareness, and peace of mind. In addition, one of our values is joy. “If it isn’t fun, you are doing something wrong.”


Tunniplaan: