Suvekool

Ciara Suvekool: suve meeldejäävaim tantsuelamus!

Kas Sina igatsed ka suvel trenni ja tantsimise järele? Võib-olla pole Sa kunagi tantsimisega tegelenud ja tahaksid ära proovida? 

Kui vastasid “Jah!” vähemalt ühele küsimustest, siis järgnev on SULLE!

🎉 SUVE MEELDEJÄÄVAIM TANTSUELAMUS:

CIARA SUVEKOOL TULEB TAAS! 🎉

Ciara Suvekool toimub juba 4. aastat 5-päevaste vahetustena Ciara Tantsukooli ruumides Tartu südalinnas. Suvekool toob kokku 6-15a. lapsed ja noored. Igal suvel leiab tee Suvekooli vähemalt 100 tüdrukut ja poissi, kellest paljud jätkavad tantsuteed ka edaspidi!

AEG:

 • I vahetus - 25.- 29. juuni - 7-12a. 
 • II vahetus - 9.- 12. juuli - 6-9a.
 • III vahetus - 16.- 20. juuli - 10-15a.
 • IV vahetus - 6.- 10. august - 7-12a.
 • V vahetus - 13.-17. august - 8-14a.

KOHT:

Ciara Tantsukool (Soola 1a, Tartu)

OSALUSTASU:

75,00€ / osaleja

TANTSUTREENINGUID:

Showtants
Contemporary
Tantsutehnika; klassika
Broadway jazz
Estraaditantsud
Lastetants
Improvisatsioon
Ladina-tantsud
Võimlemine; venitustreening; jõutreening
Laste jooga
Girlie hip-hop

KÄELISI TEGEVUSI & KOOLITUSI:

Emotsioonide väljendamine/ lavamiimika
Toitumiskoolitus (tantsijatele ja noortele kasulik!)
Juuksehooldus, soengute tegemine/ patsid
Jõuharjutuste õige tehnika
Lavameik / näohooldus; näomaalingud
Meisterdamine & kirjutamine
Loominguline tegevus- soolokavad, etendus- ja reklaamklipid

LISAKS:

Filmiõhtud, põnevad ülesanded kogu laagri vältel, stiilipäev (täpid-triibud; mütsid; värvid jm), lõpukontsert, vestlusringid erinevate erialade esindajatega.

PS! Kas Su sõber/ sõbranna on juba ka kirjas? 😜
PPS! Kaugemalt tuiljatele pakume ka öömaja! 🙃

Suvekool tartus

Tantsuline suvi Ciaras

Hea tantsusõber!

Meie suvi on juba hetkel läinud ülehelikiirusel, täis esinemisi, rahvusvahelisi tantsulaagreid ja mis peamine - SUVEKOOLI!

I vahetuses osales 22 last, lisaks 7 erinevat juhendajat, koreograafi. 5 päeva, 5 x 5h tantsutreeninguid. Noored tantsijad olid tahtejõulised, lõbusad ja nii tublid, suurim lust oli Suvekooli I vahetus!

Peagi alustab aga III vahetus noortele alates 12. eluaastast kuni 19a.

17.-21. juulili toimuv vahetus ontantsuliselt kõige intensiivsem, nii mahu kui taseme poolest. Tahame noortele pakkuda väärt suvekogemust meie lemmiku tegevuse - tantsimise näol.

III vahetust juhendavad:

 • Carolin Arnold - urban, contemporary, jazz, afro, põrandatehnika, show, girlie
 • Christel Langell - show, latin, venitustehnika, jõutreeningud
 • Eleri Laanemets - cheerleading, contemporary, jazz funk, improvisatsioon
 • Andri Nakonetšnõi - hip-hop, breik

Lisaks tantsijatele vajalik meigi- ja juuksehoolduse koolitus, töötuba avastamaks emotsioone ja miimikat, vestlusring populaarsel youtube'i maastikul ilma tegeva Henri Karpovi aka Hensugustaga ning palju muud. Iga tantsija saab Suvekooli T-särgi ja tunnistuse ;)

Päevad kestavad 10:00-16:00, 17.-21. juuli, aadressil Riia 15b, Tartu kesklinnas.

Tule tantsi meiega Suvekoolis!

Pane end kirja: www.tantsukoolciara.ee/tulen-suvekooli

Ciara Suvekool loob meeldejääva suvekogemuse!

Ciara Suvekool toimub juba 3. aastat, sel korral 5-päevaste vahetustena Ciara Tantsukooli ruumides ja selle lähiümbruses.

SUVEKOOL TOOB KOKKU 4-16-AASTASED TANTSUARMASTAJAD MUDILASED, LAPSED JA NOORED & SUUREPÄRASED JUHENDAJAD!

5-päevasesse vahetusse mahub:

TREENINGUD:

 • Contemporary; kaasaegne tants
 • Tantsutehnika; klassika
 • Broadway jazz; estraaditantsud
 • Lastetants
 • Improvisatsioon; kontakt-improvisatsioon
 • Ladina-tantsud
 • Showtants
 • Võimlemine; venitustreening; jõutreening
 • Akro jooga

KÄELINE TEGEVUS & KOOLITUSED:

 • Emotsioonide väljendamine/ lavamiimika
 • Toitumiskoolitus (vastavalt vanusele vajalik teave kas toitumiste alustest või tervislikust toitumisest)
 • Juuksehooldus, soengute tegemine/ patsid
 • Jõuharjutuste õige tehnika
 • Lavameik / näohooldus; näomaalingud
 • Meisterdamine & kirjutamine
 • Loominguline tegevus- soolokavad, etendus- ja reklaamklipid

LISATEGEVUSED:

Filmiõhtud, põnevad ülesanded kogu laagri vältel, stiilipäev (täpid-triibud; mütsid; värvid jm), lõpukontsert, vestlusringid erinevate erialade esindajatega.

IGALE OSALEJALE KINGIME CIARA SUVEKOOLI T-SÄRGI!


26.- 30. juuni

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00/ 17:00

7-12-a.

Osalejate arv 8-16

55,00€

Igas päevas on 3-5 treeningut (lastetants, show, jazz, klassika, estraad, võimlemine, venitustreening), lisaks meisterdamine ja loomingulised isetegevused, loengud. Koolitused: näomaalingud/ meik, näohooldus, venitustehnika, juuksehooldus, soengud, lavaline liikumine. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert!


3.- 7. juuli 

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00

4-6-a.

Osalejate arv 8-14

50,00€

Igas päevas on 3-4 treeningut (lastetants, show, jazz, klassika, võimlemine, venitustreening), lisaks meisterdamine, tantsumängud ja loomingulised isetegevused. Koolitused: näomaalingud, venitustehnika, juuksehooldus, punumine jm.  Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert!


17.- 21. juuli

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00/ 17:00

12-16a.

Osalejate arv 8-16

55,00€

Igas päevas on 3-5 treeningut (show, jazz, klassika, kaasaegne, estraad, contemporary, latin, võimlemine, venitustreening), lisaks meisterdamine ja loomingulised isetegevused, vestlusringid. Koolitused: meik, näohooldus, venitustehnika, juuksehooldus, soengud, lavaline liikumine, miimika. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert!


31. juuli - 4. aug

Suvekool kestab 5-päeva, algab kell 10:00 kuni 16:00/ 17:00

7-12a.

Osalejate arv 8-16

55,00€

Igas päevas on 3-5 treeningut (lastetants, show, jazz, klassika, estraad, võimlemine, venitustreening), lisaks meisterdamine ja loomingulised isetegevused, loengud. Koolitused: näomaalingud/ meik, näohooldus, venitustehnika, juuksehooldus, soengud, lavaline liikumine. Kord nädalas toimub stiilipäev ja vahetuse lõpuks kontsert!

 
 

CIARA SUVEKOOLIS ON...

Eesmärgiks tantsijate tantsuoskuste, distsipliini, lavalise enesekindluse arendamine ja enese täiendamine läbi erinevate koolitusprogrammide. Õpitud kavadest ja tehtud töödest saab laps eduelamuse, mis kinnitab talle sportliku- ja huvitegevuse meelepärasust ja ärgitab tegevustesse. 
Lisapreemiaks uued sõbrad, arendavad lõbusad tegevused, kogemustepagas ja meeldejääv suvekogemus!

Suvekool annab hea ülevaate tantsumaailma toimimisest ka neile, kel siiani tantsimine vaid koduseinte vahele on jäänud!

Ciara Suvekool on ka ideaalne ettevalmistusprogramm uutele tantsijatele järgnevaks hooajaks ja hea enesetäiendus praegustele tantsijatele.

Asume Tartus, Riia 15b, V korrusel. 

Laagrijuttu

Kõik, kes Ciara tegemistega natukenegi kursis on, teavad tõenäoliselt, et meil sai läbi suvekooli teine vahetus. Kaks ülitoredat tegevusi täis nädalat lendasid mööda justkui linnutiivul ja jagame veel veidi seda rõõmu ka Teiega!

Laagri jooksul jõudsime teha peaaegu et kõike, mida ühel eriti lahedal suvel teha tahaks! Esimestel päevadel tutvusime kõik veel omavahel ja võib öelda, et algul ei saanud vedama, pärast ei saanud aga pidama! Laagri jooksul õpiti ära üle kümne tantsukava ja õpiti juurde mitmeid oskusi, lisaks mängisime päevad läbi kõiksugu mänge, mida vaid hing ihaldas.

Meil olid ka toredad õpitoad, kus õppisime lokitama, erinevaid lahedaid patse tegema-punuma, näomaalinguid ja lavameiki tegema, saime koolitust ka lavamiimika ja teatri osas ning õppisime, mis on tervislik toitumine.

Veel mahtusid meie tihedasse programmi filmikas, kostüümidega tantsuõhtu ja palju muud toredat! Laagri lõpus olid kõik veidi nukrad, et juba saigi läbi. Järgmine vahetus alustab juba esmaspäeval11. juulil, tule Sinagi! Kui kardad, et tantsukogemuse puuduse tõttu jääd hätta, siis ära muretse, kuna kavad ja tegevused on jõukohased absoluutselt kõigile!

SUVEKOOL JUBA ESMASPÄEVAL!

Juba esmaspäeval, 27. juunil, alustab meie tantsulaagri teine vahetus. Mis oleks veel parem aeg end kokku võtta ja korralikult trenni teha ning lõbutseda, kui peale jaanipäeva, mil kõhud täis pugitud?

Vahet ei ole, kas oled varem tantsinud või ei. Või kas tantsid Ciara tantsukoolis või tuled hoopis mujalt. Meie suvekooli on oodatud kõik, kel vähegi himu sel suvel oma tantsupagasit täiendada, et sügisel uue hooga ja kindlasti ka uute oskustega alustada! Ehk leiad just siit oma stiili, kuna kahe nädala jooksul proovitakse läbi palju erinevaid tantsustiile erinevate treenerite käe all.

Õigest tantsulaagrist ei puudu ka filmikaduued sõbrad, kellega suvel seigelda, kostüümide meisterdamine, erinevad koolitused (meik, soeng), ja tähelepanu, poisid: ka jõutreeningud! Siit leiab igaüks omale midagi südamelähedast.

Seega kõik lapsed ja noored, kes ei jaksa enam kodus igavleda - tulge tantsulaagrisse! Ja kui esmaspäevane tulek on liiga ruttu ja kardad, et ei jõua selle ajaga end valmis seada, tule hiljem! Meie laagrid toimuvad terve suve jooksul. Pane end kohe kirja, nii on kindel, et Sulle on koht olemas.

Päikest Teie ilusatesse suvepäevadesse ja kohtume juba suvekoolis!