Hooaeg 2016/2017: kolmekordne rõõm

Hea tantsija või tantsusõber!

Ma tänan Sind, et oled siia lehele jõudnud. Ühtepidi või teistpidi. Uus hooaeg on ukse ees, ettevalmistusi on tehtud kuid. Uued ideed, mida genereeritud, toovad ka seal aastal Ciarasse uut hõngu, muutes ikka tantsukooli veelgi mõnusamaks paigaks. 

Tõeline tantsukodu Tartu kesklinnas!

Sel aastal on põnevus kolmekordne, sest avame uksed tantsijatele lausa kolmes paigas: Tartus, Tallinnas ja Kuressaares. Tallinna süsteemidega läheb veel pisut aega, aga ka need on peagi üleval.

Korraldasime ümber gruppide rivistu, et igal õpilasel oleks motivatsiooni treenida omavanustega, ühtse tasemega ja kasvada koos järk-järgult. Kõige pisemad on 4-6-aastased, I aste; 7-11-aastased on II aste; 12-15-aastased noored III aste ning kõige vanemad 16+ tantsijad viimane ehk IV aste. 

Natuke selgust veel: Iga vanuseaste on omakorda jaotatud tasemeteks. Kui tantsija alles katsetab tantsumaailma piire, saab ta koos olla sarnaste katsetajatega - rohkem baasmaterjali, tunnetust ja vaatlust iseenda sisse, et tantsurõõm kasvaks ja tahe tugevneks. Juba mõnda aega treeninud õpilased on ilmselt kas keskastmes või edasijõudnute grupis, jätkates veelgi mitmekülgsemate treeningutega, luues ehk rohkem koreograafiaid ja esineda-võistelda.

 

Treenereid on meil juures vaat et hulgi, üks andekam ja tublim kui teine. Võrrelda ei saa ega tahagi.

Juhendajate kohta saate lugeda vastava linna nimekirjast - või "Meist" rubriigis. Abilisi juhatajale on ka juures, juhiabi Kadri Talmeister Tartus, Kristina Kretova saarlaste väeosade manager jm.

Eesmärk on aga alati üks - individuaalselt vaadata igale lapsele, noorele otsa, leida tema talent ja head ideed üles. Meile on oluline, et tantsijal säiliks alati rõõm treeninguteks, et trenni tulemine juba iseenesest innustaks, et keskkond oleks toetav ja treenerid professionaalsed.

Alustame uue hooajaga septembrist.

Vastuvõtt ja paigutamine gruppidesse treeningtunni ning vestluste alusel Tartus 27.-28. augustil, Kuressaares 29. augustil. Täpne info juba registreerinute postkastis!
Jah, ole valmis vestluseks - tahame ju ikka teada, mis Sinu loomuses on!

Võin aga öelda, et tulemas on palju meeletult huvitavaid projekte, alates rahvusvahelistest tantsufestivalist lõpetades telesaadetega. Muusikavideod. Ja meie enda etendused ning esinemised.

Kõikse olulisem aga on, et olete meiega. Siiras, motiveeriv ja tahtejõuline kollektiiv annab jõu, mida iseendast ainult ei leia. Ja vahvad lapsevanemad!

 

Praegused Ciara tantsijad - palun kinnitage oma osalus e-maili teel, info "Tantsijale" rubriigis. Uuete huviliste registreerimislink on "Liitu" all. Ja kui kohe kuidagi ei saa, siis kirjutage info@tantsukoolciara.ee

 

Näeme peagi!

Ikka Teie,

Carolin Arnold
Ciara Tantsukooli juhataja