BEEBIDE VÕIMLEMINE

võimlemine soodustab beebi aju arengut

beebide võimlemine tartu

TUNNID TOIMUVAD:

2-6-kuud: KOLMAPÄEVITI kell 10:00-10:35

7-12-kuud: KOLMAPÄEVITI kell 10:45-11:20

Alustame oktoobrist!

Ciara Tantsukool asub Tartu südalinnas, Soola 1a, II korrusel

HIND:

8€/ tund

48€/ 8x pääse

Pääsmeid saab soetada kohapealt.

Tunde juhendab Miina Muro

Vajalik on eelregistreerimine rühma. Kui igal korral ei õnnestu tulla, pole vaja eraldi teavitust.


629677746-612x612.jpg

Igal lapsel on oma arengutempo

Võimlemine lapsega aitab kaasa lapse õigete liigutusmustrite väljakujunemisele, soodustab vaimset ja eakohast motoorset arengut ning tugevdab vanema ja lapse vahelist sidet. Kehalise tegevuse eesmärk on  toetada lapse arengut. Liigutuste õppimise kaudu õpib laps rohkem oma keha tunnetama ja infot analüüsima. Küllaldaselt tegevusse rakendatud vastsündinu lihased, luud ja liigesed saavad normaalselt areneda. Võimeldes õpib laps tajuma ümbrust ja suhtlemist teistega, saades juurde uusi emotsioone ja kogemusi. Mida rohkem beebi füüsisega tegeleda, seda parem on laste edasine keskendumisvõime, nad hakkavad kiiremini rääkima, lugemine, arenenudmad on matemaatilised oskused.

Suurepärane võimalus emal tugevdada rasedusega nõrgaks jäänud lihaseid ja isadel saada juurde kindlustunnet lapsega mängimiseks.

Imiku võimlemist võib alustada esimestest elunädalatest. Võimlemisele eelneb kerge massaaž. Kõiki harjutusi sooritatame sujuvalt ja rahulikus tempos mõlema kehapoolega. Samm-sammult õpime juurde keerulisemaid harjutusi.

Tund kestab 30-40 minutit. Lapse jaoks võtke kaasa aluslina. Riietuge sportlikult ja mugavalt (ka vanemad).

Beebide võimlemist juhendab Miina Muro

_DSC2599.jpg

“Olen õppinud Tartu Ülikoolis füsioteraapiat, tegevusteraapiat ja majandust. Olen töötanud füsioterapeudina Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses ja Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses, juhendanud daamide võimlemistunde ja erivajadustega laste liikumistunde. 

Olen end täiendanud Tartu Ülikooli  ja Tallinna Ülikooli kursustel: „Paljajalu murul – eelkooliealise lapse loomuliku liikumise toetamine” ja „Beebide võimlemine” . Lisaks osalenud mitmetel Eesti Füsioteraapia Liidu, Eesti Võimlemisliidu, Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli, Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia poolt korraldatud koolitustel.

Hetkel töötan massööri ja pediküürina. Olen loominguline ja sihikindel. Armastan tervislikke eluviise, tegeleda laste, jooga ja tantsimisega ning pildistada. “