Ciara Beebikool on suunatud lapseootel naistele, beebidele ning värsketele emmedele.

Ciara Tantsukool asub Tartu südalinnas, Soola 1a, II korrusel

Suvel Beebikool puhkab. Kohtume taas sügisel!


BEEBIDE VÕIMLEMINE

beebide võimlemine tartu

Tunnid on suunatud 2-12-kuustele beebidele.

Aeg: teisipäeviti kell 11:00-11:40 (uus päev!)

Vankrit on võimalik jätta koridori või tuua stuudiosse.

HIND: 8€/ tund ; 48€/ 8x pääse

(pääsmeid saab soetada kohapealt)

JUHENDAJA: Miina Muro

Vajalik on eelregistreerimine tundi. REGISTREERIMINE: stuudio@tantsukoolciara.ee (vähemalt üks õhtu enne)

Pääsmekaartide omanikel ei ole vaja teavitust anda.


629677746-612x612.jpg

Igal lapsel on oma arengutempo

Võimlemine lapsega aitab kaasa lapse õigete liigutusmustrite väljakujunemisele, soodustab vaimset ja eakohast motoorset arengut ning tugevdab vanema ja lapse vahelist sidet. Kehalise tegevuse eesmärk on  toetada lapse arengut. Liigutuste õppimise kaudu õpib laps rohkem oma keha tunnetama ja infot analüüsima. Küllaldaselt tegevusse rakendatud vastsündinu lihased, luud ja liigesed saavad normaalselt areneda. Võimeldes õpib laps tajuma ümbrust ja suhtlemist teistega, saades juurde uusi emotsioone ja kogemusi. Mida rohkem beebi füüsisega tegeleda, seda parem on laste edasine keskendumisvõime, nad hakkavad kiiremini rääkima, lugemine, arenenudmad on matemaatilised oskused.

Suurepärane võimalus emal tugevdada rasedusega nõrgaks jäänud lihaseid ja isadel saada juurde kindlustunnet lapsega mängimiseks.

Imiku võimlemist võib alustada esimestest elunädalatest. Võimlemisele eelneb kerge massaaž. Kõiki harjutusi sooritatame sujuvalt ja rahulikus tempos mõlema kehapoolega. Samm-sammult õpime juurde keerulisemaid harjutusi.

Beebide võimlemine kestab 35-40 minutit. Lapse jaoks võtke kaasa aluslina. Riietuge sportlikult ja mugavalt (ka vanemad).

 BEEBIOOTEL EMMEDE VÕIMLEMINE

rasedate võimlemine.jpg

Tundidesse ootame lapseootel naisi kogu raseduse vältel.

AEG: KOLMAPÄEVITI KELL 16:00-17:00

HIND: 7€/ TUND; 45€ 8x kaart

Pääsmeid saab soetada kohapealt

JUHENDAJA: MIINA MURO

Vajalik on eelregistreerimine tundi. REGISTREERIMINE: stuudio@tantsukoolciara.ee (vähemalt üks õhtu enne!)

Riietus on vaba, mugav. Tund toetab õige kehahoiaku säilimist, aitab vähendada pingeid seljapiirkonnas ja õpetab paremini lõdvestama ning hingama. Võimlemine loob hea enesetunde peatsele emmele & kõhubeebile!

Beebide võimlemist juhendab Miina Muro

_DSC2599.jpg

“Olen õppinud Tartu Ülikoolis füsioteraapiat, tegevusteraapiat ja majandust. Olen töötanud füsioterapeudina Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses ja Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses, juhendanud daamide võimlemistunde ja erivajadustega laste liikumistunde. 

Olen end täiendanud Tartu Ülikooli  ja Tallinna Ülikooli kursustel: „Paljajalu murul – eelkooliealise lapse loomuliku liikumise toetamine” ja „Beebide võimlemine” . Lisaks osalenud mitmetel Eesti Füsioteraapia Liidu, Eesti Võimlemisliidu, Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli, Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemia poolt korraldatud koolitustel.

Hetkel töötan massööri ja pediküürina. Olen loominguline ja sihikindel. Armastan tervislikke eluviise, tegeleda laste, jooga ja tantsimisega ning pildistada. “